d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1704705706707708720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Mar 17 2013 08:10pm
Ta gra mnie tak nudzi że już nawet nie chce mi się więcej, niż 1 pasek klikać. W tej grze nie ma żadnego end game contestu. Doszedłem do wniosku, że to gra dla zmęczonych 40 latków.

e: 279 lvl s15 top 1 gildia.

This post was edited by TDI on Mar 17 2013 08:11pm
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Mar 18 2013 03:38am
Ameryki nie odkryłeś :D. Pół roku można sobie na serio pograć, może rok... Potem zaczyna się to robić dość nudne.

Btw- okrąglutką ilość hp mi się udało osiągnąć na moim zwiadzie B)



This post was edited by Pozdrawiam on Mar 18 2013 03:46am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 18 2013 09:58am
Quote (Tomek25)
smok > tygrys

Spytasz czemu??

Odpowiem:

Okres wynajmu to 14 dni. W ciągu tego okresu dostaniemy 1400 punktów awanturniczości (100 dziennie).


SMOK:
1400 awki

140 misji po 10 min
210 misji po 7,5 min
280 misji po 5 min
560 misji po 2,5 min

TYGRYS
1880 awki (1400 + 24 grzyby po 20 awki = 1400 + 480)


134 misji po 14 min
201 misji po 10:30 min
268 misji po 7 min
536 misji po 3:30 min


Tutaj Tomek porównał te 2 zwierzaki.
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Mar 18 2013 10:16am
Quote (crunk_mp @ Mar 18 2013 04:58pm)
Tutaj Tomek porównał te 2 zwierzaki.


zgadza sie, pod warunkiem ze na gryfie robisz codziennie caly pasek ava, bo w przeciwnym razie tygrys da ci wiecej (piwa mozesz kupic kiedy ci pasuje).
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Mar 18 2013 12:52pm
Trzeba wziąć również pod uwagę, że na mouncie 30% jest większa szansa na zdobycie grzyba z misji :).
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 18 2013 12:53pm
Quote (Pozdrawiam @ 18 Mar 2013 19:52)
Trzeba wziąć również pod uwagę, że na mouncie 30% jest większa szansa na zdobycie grzyba z misji :).


Wierzchowiec -50% = szansa na grzybka 5%
Wierzchowiec -30% = szansa na grzybka 6%

różnica kolosalna ;d
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Mar 18 2013 12:56pm
Quote (Damundo @ Mar 18 2013 07:53pm)
Wierzchowiec -50% = szansa na grzybka 5%
Wierzchowiec -30% = szansa na grzybka 6%

różnica kolosalna ;d


Przy jednej misji mała, przy ponad 200 misjach przez 2 tygodnie- może i z 10 grzybów.
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Mar 18 2013 01:59pm
Quote (Pozdrawiam @ Mar 18 2013 07:52pm)
Trzeba wziąć również pod uwagę, że na mouncie 30% jest większa szansa na zdobycie grzyba z misji :).


wieksza? przy gryfie masz 10 misji po 10 minut. 10 misji x 5% daje 50% szans na jednego grzyba po calym pasku ava
przy mouncie 30% masz tylko 7,1 misji po 14 minut co daje 42.6% na jednego grzyba po zjebaniu calego paska.

nawet przy najkrotszych misjach wypada na korzysc gryfa:
100 ava / 2,5 minuty daje 40 misji co daje statystycznie 2 grzyby dziennie
100ava / 3,5 minuty daje 28,6 misji co daje 1.72 grzyba dziennie
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Mar 19 2013 03:35am
Quote (Romek_PL @ Mar 18 2013 08:59pm)
wieksza? przy gryfie masz 10 misji po 10 minut. 10 misji x 5% daje 50% szans na jednego grzyba po calym pasku ava
przy mouncie 30% masz tylko 7,1 misji po 14 minut co daje 42.6% na jednego grzyba po zjebaniu calego paska.

nawet przy najkrotszych misjach wypada na korzysc gryfa:
100 ava / 2,5 minuty daje 40 misji co daje statystycznie 2 grzyby dziennie
100ava / 3,5 minuty daje 28,6 misji co daje 1.72 grzyba dziennie


Ale mount 30% pozwala Ci zaoszczędzić 24 grzyby, czyli 240 awki- 68,5 misji po 3,5 minut, co statystycznie daje MINIMUM 4 grzyby. Ja osobiście testowałem oba style gry po 3 miesiące, żeby się przekonać, jak to w praktyce wychodzi i wyszło na korzyść mounta 30%.

This post was edited by Pozdrawiam on Mar 19 2013 03:36am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Mar 19 2013 04:09am
Należy tez uwzględnić event z expem ( 2 dni), i przy oszczędzaniu grzybów na smoka mamy: 280 awki przy smoku no i spokojnie 600 awki przy raptorzę. A sami dobrze wiecie jak exp przy tym evencie ładnie leci.
Go Back To Polska Topic List
Prev1704705706707708720Next
Add Reply New Topic New Poll