d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1702703704705706720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Mar 14 2013 02:17am
mam złą passe :) nie mogę trafić miksturki siły już od 10 dni :( btw przyjmę konta na s18 jak ktoś ma jakieś słabe nieużywane :D
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 16 2013 06:54am
I jak tam grzybkowy weekend idzie? ;d
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Mar 16 2013 07:28am
Quote (Damundo @ Mar 16 2013 12:54pm)
I jak tam grzybkowy weekend idzie? ;d


Jeszcze połowa 3 awki, a jestem na +1 grzyba
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Mar 16 2013 09:19am
wystartowałem z 20 grzybami,teraz robie ostatni quest z 3 awki i mam 19 grzybów :D jest ok
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 16 2013 12:45pm
Ja wystartowałem z 22. grzybami i teraz po wykorzystaniu wszystkich avek mam 25 :) więc jest na plus.

Jeszcze mam dylemat, bo z questa mi poleciał head 301 siły i 1932 defa, a mam w tej chwili artefakt 1498 def i 165 siła/vit/szczęście.
Chyba założę ten z samą siłą, bo wymieniłem broń 116@ na 285vit, a crit mi spada o 3% tylko (32%->29%), ale sam nie wiem, zawsze mam dylemat jak porównuję artefakt ze zwykłym itemem :Wacko:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 16 2013 07:59pm
Wczoraj po 3 awkach 2 grzyby na plusie, dzisiaj nawet nieźle się zapowiada. Wczoraj art z misji - Epicka przepustka vipa +205 do wszystkich cech, w tym tygodniu to już drugi artefakt z misji, 3 dni temu poleciał mi Pas pogromcy demonów jakoś ponad 1k do szczęścia więc kibled.
195 lvl atm i tylko pierwszy poziom wieży zrobiony, chyba muszę zaopatrzyć się w eq dla pomagierów i ogarnąć dalej tę wieżę.

Najlepszym rozwiązaniem jak ktoś gra bez kupowania grzybów, jest jednak staranie się żeby podróżować non stop na smoku. Grzybów powinno starczyć od wykupienia jednego do następnego, średnia musi być 2 grzyby dziennie, a jeśli bierzemy najkrótsze misje to powinniśmy się wyrobić. Wiadomo, że w weekendy takie jak ten trzaskamy 6 awek, jak widać po powyższych postach mamy te 4 awki w dwa dni tak jakby gratis.
Ostatnio w weekend z expem miałem raptora i 20 grzybów, wszystkie poszły na awanturniczność, co było chyba jednak nie za dobrym posunięciem, wystarczyło dozbierać 5 grzybów i 2 tygodnie śmigałbym na smoku, czyli przez 14 dni miałbym więcej o 20 procent awki każdego dnia. Wydaje mi się, że nawet jeśli w weekend z expem mamy smoka i około tych 20 grzybów to i tak lepiej będzie zainwestować w smoka niż trzaskać awkę. Jeśli nie kupujemy grzybów to teoretycznie jakieś 2 tygodnie nam odpadają i musimy podróżować na raptorze. Jak myślicie, ma to sens?
Ja osobiście czuję się nieco niekomfortowo jak śmigam na raptorze, wkurzający czas misji i tak jakoś mniej stylowo, lol.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Mar 17 2013 01:16am
Quote (crunk_mp @ Mar 17 2013 01:59am)
Wczoraj po 3 awkach 2 grzyby na plusie, dzisiaj nawet nieźle się zapowiada. Wczoraj art z misji - Epicka przepustka vipa +205 do wszystkich cech, w tym tygodniu to już drugi artefakt z misji, 3 dni temu poleciał mi Pas pogromcy demonów jakoś ponad 1k do szczęścia więc kibled.
195 lvl atm i tylko pierwszy poziom wieży zrobiony, chyba muszę zaopatrzyć się w eq dla pomagierów i ogarnąć dalej tę wieżę.

Najlepszym rozwiązaniem jak ktoś gra bez kupowania grzybów, jest jednak staranie się żeby podróżować non stop na smoku. Grzybów powinno starczyć od wykupienia jednego do następnego, średnia musi być 2 grzyby dziennie, a jeśli bierzemy najkrótsze misje to powinniśmy się wyrobić. Wiadomo, że w weekendy takie jak ten trzaskamy 6 awek, jak widać po powyższych postach mamy te 4 awki w dwa dni tak jakby gratis.
Ostatnio w weekend z expem miałem raptora i 20 grzybów, wszystkie poszły na awanturniczność, co było chyba jednak nie za dobrym posunięciem, wystarczyło dozbierać 5 grzybów i 2 tygodnie śmigałbym na smoku, czyli przez 14 dni miałbym więcej o 20 procent awki każdego dnia. Wydaje mi się, że nawet jeśli w weekend z expem mamy smoka i około tych 20 grzybów to i tak lepiej będzie zainwestować w smoka niż trzaskać awkę. Jeśli nie kupujemy grzybów to teoretycznie jakieś 2 tygodnie nam odpadają i musimy podróżować na raptorze. Jak myślicie, ma to sens?
Ja osobiście czuję się nieco niekomfortowo jak śmigam na raptorze, wkurzający czas misji i tak jakoś mniej stylowo, lol.


Ja od początku leciałem na raptorze ( nie kupuje grzybów), i imo, chyba lepiej zapłacić tylko tego jednego grzyba na dwa tygodnie niż 25. Jesteśmy 14 grzybów do przodu, czyli prawie 3 awki, nie musimy wybierać najkrótszych misji, żeby uzbierać te 25 grzybów, tylko możemy się skupić na misjach z expem/goldem. Tak jak napisałem wcześniej, nie korzystałem ze smoka, więc moje porównanie jest czysto teoretyczne, a wypadanie grzybów to czysty przypadek ;)

Wierzchowiec -50% = szansa na grzybka 5% - z eventem 15%
Wierzchowiec -30% = szansa na grzybka 6% - z eventem 18%
Wierzchowiec -20% = szansa na grzybka 7% - z eventem 21%
Wierzchowiec -10% = szansa na grzybka 8% - z eventem 24%
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 17 2013 07:25am
ktos chce do gildii swiat 6
minimum lvl 150

jak tak to PW ze swoim nickiem
gildia Kopulodrom
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Mar 17 2013 07:34am
Ja generalnie tak ogarniam, że na event grzybowy kupuje smoka. Mam wtedy smoka i na grzybkowym i na expa, potem biegam na raptorze. Teraz przed gdzybowym eventem w ten sposób miałem 47 grzybów, zostało mi 22 po zakupie smoka i atm mam 27 (z jednym już dzisiaj poświęconym na avkę).
W ten sposób jakoś mi idzie, a questów nawet teraz nie zawsze najkrótszych szukam. Jak jest spora przepaść expa między 10min zadaniem a takim 2,30 to biorę ten 10minut. Exp>all jak dla mnie.

Quote (Vedaar @ 17 Mar 2013 14:25)
ktos chce do gildii swiat 6
minimum lvl 150

jak tak to PW ze swoim nickiem
gildia Kopulodrom


Ja mam w tej chwili 144lvl, nick taki jak na forum.
Member
Posts: 23,596
Joined: Jan 14 2007
Gold: 1,419.02
Mar 17 2013 09:34am
hej, jestem top3 na s12 i s18, gra ktoś?
Go Back To Polska Topic List
Prev1702703704705706720Next
Add Reply New Topic New Poll