Quote (Romek_PL @ 25 Feb 2013 13:15)
artefakty ze szczesciem od razu wrzucam do kibla. szczescie dostajesz z innych artefaktow, nie jest az tak wazne zeby marnowac na nie cenny item z dodatkiem do obrazen.
no tez tak mysle w sumie.
Quote (crunk_mp @ 25 Feb 2013 13:17)
Artów do szczęścia nie używam i tak mam sporo kryta. Na późniejszych lvlach sobie podbijesz, bo nie będzie to duży wydatek. Ja bym brał tę drugą tarczę z trzema statami, bez zastanowienia. Buty te 2 pewnie też by były lepsze, zależy jeszcze jakie masz inne części eq.
Prawie wszystko mam @ stat.
armor 124@
buty 117@
bron 131@
amulet 121@
ring 118@
pasek 117@
head mam 120str/vita/szczęścia
i random rękawice/naszyjnik
Chyba założę te buty z samą siłą. Będzie więcej artefaktów do kibelka ;d