d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1699700701702703720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 23 2013 06:33am
Słaby coś ten exp.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 23 2013 08:33am
Quote (crunk_mp @ 23 Feb 2013 13:33)
Słaby coś ten exp.


mam 28 grzybow i zastanawiam sie motzno czy uzyc :wacko:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 23 2013 08:37am
Quote (Damundo @ 23 Feb 2013 15:33)
mam 28 grzybow i zastanawiam sie motzno czy uzyc :wacko:


Masz jeszcze jakąś awkę nie wykorzystaną dzisiaj? Weekend z expem jest najlepszym do wykorzystania grzybów.

This post was edited by crunk_mp on Feb 23 2013 08:38am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 23 2013 08:43am
Quote (crunk_mp @ 23 Feb 2013 15:37)
Masz jeszcze jakąś awkę nie wykorzystaną dzisiaj? Weekend z expem jest najlepszym do wykorzystania grzybów.


28 grzybow, tydzien smoka i nie wykorzystalem avek poza standardowa ;d No to wcinam grzybki.
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Feb 23 2013 10:39am
daaaawno nie mialem artefaktu z zadania, a juz tym bardziej broni :)
jak sadzicie? lepsza ruzga 546@ i 1242 dmg czy 622 int/vita/kryt i 1179 dmg?
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 23 2013 10:43am
Quote (Damundo @ 23 Feb 2013 12:35)
No o to mi chodziło ;d
Czy walicie na masę avkę w weekend mądrości?


oczywko,ja juz zjechałem wszystko,fajny toporek mi się trafił w zadaniu :D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 23 2013 11:12am
Quote (Romek_PL @ 23 Feb 2013 17:39)
daaaawno nie mialem artefaktu z zadania, a juz tym bardziej broni :)
jak sadzicie? lepsza ruzga 546@ i 1242 dmg czy 622 int/vita/kryt i 1179 dmg?


Do 3 cech przedmioty są lepsze niż do wszystkich i w tym przypadku tak jest. Masz 76 inta/vita/kryta więcej kosztem 546 str/dex - czyli 2 nie potrzebnych cech. Dmg też pewnie większy dzięki dodatkowym punktom inta?
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Feb 23 2013 01:52pm
Quote (crunk_mp @ Feb 23 2013 06:12pm)
Do 3 cech przedmioty są lepsze niż do wszystkich i w tym przypadku tak jest. Masz 76 inta/vita/kryta więcej kosztem 546 str/dex - czyli 2 nie potrzebnych cech. Dmg też pewnie większy dzięki dodatkowym punktom inta?


wlasnie powiem ci ze nie :) dmg mam wiekszy z ruzga do wszystkich, a tamta int/vita/kryt dalem murzynowi z wiezy
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 24 2013 03:48am
też mam często dylemat co do tych itemów +@ i + do 3 cech :)


btw jak tam exp? ja na dziś miałem tylko 2 grzyby a tu pokazała się opcja rejestracji w sponsor pay i dostałem 6 gribów za fałszywą rejestracje :) 155 lvl dopiero wbity,bez 3 awek dziennie to idzie jak krew z nosa ...
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 25 2013 06:11am
Nosicie jakieś artefakty do szczęścia? Kiedyś miałem buty ale sam nie wiem czy to dobra opcja. Niby dzięki temu ma się max crita, ale nie wiem. Poleciała mi tarcza 660 szczęścia, a mam taką 132siły/vit/szczęścia.
No i z butami problem mam ;/ Noszę 117@ ~1k pancerza, a w eq mi się kiszą 269 siły i ~2k pancerza. Zdecydować się nie mogę czy założyć czy wywalić ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1699700701702703720Next
Add Reply New Topic New Poll