Quote (Unsatiable @ Jun 13 2014 02:13am)
Oglądałem gameplaye (mam dostęp do bety jako premium user, ale nie mam zamiaru w to grac) i to jest jakiś smutny żart. Dodali pare pojazdów i wydają to jako nowa grę... To samo mówiłem wczoraj kumplowi, ze to powinno być dlc.
Jebac ea i dice... Bf4 6 miechow po premierze dalej był zbugowany, netcode dopiero ostatnio poprawili, a to gowno wydają jako nowa grę. Ggwp ea o dice
jakby wydali jako dodatek do bf4 to by bylo wyjebiste
Quote (Unsatiable @ Jun 13 2014 02:13am)
Oglądałem gameplaye (mam dostęp do bety jako premium user, ale nie mam zamiaru w to grac) i to jest jakiś smutny żart. Dodali pare pojazdów i wydają to jako nowa grę... To samo mówiłem wczoraj kumplowi, ze to powinno być dlc.
Jebac ea i dice... Bf4 6 miechow po premierze dalej był zbugowany, netcode dopiero ostatnio poprawili, a to gowno wydają jako nowa grę. Ggwp ea o dice
jeszcze premium do tego dodadza