Quote (Unsatiable @ 9 Aug 2013 19:45)
DOBRE! Musze zaznaczyc, ze gdyby nie moja gra vayne, to rengar, teemo i blitz nic by nie zrobili, a Ty veigarem cos tam moze zadawales, ale to mi przeciwnicy chieli lizac buty.
kolego ty do 30 min ssales pale, a ja zabijalem caly mecz, gdybym nie zaczal roamowac to padl by i bot i top bo obie linie byly w pipe
a i nie chce mowic ze ciebie malph solowal!