d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16970717273116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 02:49am
Quote (PYZA @ 14 Dec 2012 10:46)
ile teraz jest 1 mln hc vs sc...  4?


Coś kolo tego 4-4,5 mil
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 14 2012 03:17am
Quote (HavinGSeX @ 14 Dec 2012 10:29)
Jeno dropło mi w końcu cos :P

http://oi46.tinypic.com/xxd2a.jpg


wow gz :)
całkiem fajny - brakuje mi tu tylko str lub dexa ^^

Quote (PYZA @ 14 Dec 2012 10:46)
ile teraz jest 1 mln hc vs sc...  4?


A jakie to ma znaczenie?
Hendel sc igg vs hc igg jest illegal
możesz jedynie sprzedać sc igg vs fg a następnie kupic hc igg vs fg
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Dec 14 2012 03:25am
Quote (miton84 @ Dec 14 2012 11:17am)
wow gz :)
całkiem fajny - brakuje mi tu tylko str lub dexa ^^



A jakie to ma znaczenie?
Hendel sc igg vs hc igg jest illegal
możesz jedynie sprzedać sc igg vs fg a następnie kupic hc igg vs fg


tak ciezko wpasc na to, ze mial na mysli dokladnie to co napisales, czyli sc igg->fg->hc igg i interesowal go koncowy przelicznik? pranie mozgu wam robia przed przyjeciem na moda?
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 03:27am
Quote (miton84 @ 14 Dec 2012 11:17)
wow gz :)
całkiem fajny - brakuje mi tu tylko str lub dexa ^^


A jakie to ma znaczenie?
Hendel sc igg vs hc igg jest illegal
możesz jedynie sprzedać sc igg vs fg a następnie kupic hc igg vs fg


No ale i tak 40-60 baniek warty , zreszta mam juz potencjalnego kupca za 60 mio :)

This post was edited by HavinGSeX on Dec 14 2012 03:28am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 14 2012 03:34am
Quote (gierolpelnakurwa @ 14 Dec 2012 11:25)
tak ciezko wpasc na to, ze mial na mysli dokladnie to co napisales, czyli sc igg->fg->hc igg i interesowal go koncowy przelicznik? pranie mozgu wam robia przed przyjeciem na moda?


Niektóre rzeczy muszą być napisane dosłownie

Quote
sc igg->fg->hc igg

jakby Go interesował taki przelicznik to by się zapytał ile fg teraz stoi sc igg a ile hc igg.

Quote (HavinGSeX @ 14 Dec 2012 11:27)
No ale i tak 40-60 baniek warty , zreszta mam juz potencjalnego kupca za 60 mio :)


no to ładnie ^^
W końcu się odrobisz :)
Mam nadzieje żę też mi coś posobnego dropnie - już 21 paragon i zero dobrych dropów :cry:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 03:44am
Quote (miton84 @ 14 Dec 2012 11:34)
Niektóre rzeczy muszą być napisane dosłownie


jakby Go interesował taki przelicznik to by się zapytał ile fg teraz stoi sc igg a ile hc igg.



no to ładnie ^^
W końcu się odrobisz :)
Mam nadzieje żę też mi coś posobnego dropnie - już 21 paragon i zero dobrych dropów :cry:


No ja mam 9-ty narazie i polowa do 10-go i powiem ze już mi sie ni chce barbem grać :P Moim celem było solo diablo ubić, teraz chcialbym uberki porobic ale jestem za slaby na to...
Takze chyba sobie wizza zaczne robic znowu, podejscie nr 2, ale power expa juz nn (mp10 cratery) po ripie na 35 lvlu...
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 14 2012 03:55am
Quote (HavinGSeX @ 14 Dec 2012 11:44)
No ja mam 9-ty narazie i polowa do 10-go i powiem ze już mi sie ni chce barbem grać :P Moim celem było solo diablo ubić, teraz chcialbym uberki porobic ale jestem za slaby na to...
Takze chyba sobie wizza zaczne robic znowu, podejscie nr 2, ale power expa juz nn (mp10 cratery) po ripie na 35 lvlu...


Jak nn to Ci nie zrobie - ale ja need wiec jakby CI się dziś wieczorem chciało mnie poexpic :rolleyes:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 04:15am
Quote (miton84 @ 14 Dec 2012 11:55)
Jak nn to Ci nie zrobie - ale ja need wiec jakby CI się dziś wieczorem chciało mnie poexpic  :rolleyes:


NO szlo ladnie ale poprostu nie chcialem w sprzet inwestowac i o to chodzilo, wiadomo ze lepiej czasu zaoszczedzic i lvl nabic szybciej :D Ale sie zobaczy, dzis wieczorkiem to wypije z 8 kaw ale chce pograc konkretnie bo nibylo czasu w tyg...A Ty moze tez nowy char zaczynasz? To mozemy sobie poleciec :d
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 14 2012 04:22am
Quote (HavinGSeX @ 14 Dec 2012 12:15)
NO szlo ladnie ale poprostu nie chcialem w sprzet inwestowac i o to chodzilo, wiadomo ze lepiej czasu zaoszczedzic i lvl nabic szybciej :D Ale sie zobaczy, dzis wieczorkiem to wypije z 8 kaw ale chce pograc konkretnie bo nibylo czasu w tyg...A Ty moze tez nowy char zaczynasz? To mozemy sobie poleciec :d


25lvl monk
17lvl barb
22lvl wizz
wiec od zera nie mam kim zaczynac
jak dobijesz do 25 to mozemy razem lecieć, moze sie ktos dolaczy jeszcze :)
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Dec 14 2012 04:22am
Quote (HavinGSeX @ Dec 14 2012 11:15am)
NO szlo ladnie ale poprostu nie chcialem w sprzet inwestowac i o to chodzilo, wiadomo ze lepiej czasu zaoszczedzic i lvl nabic szybciej :D Ale sie zobaczy, dzis wieczorkiem to wypije z 8 kaw ale chce pograc konkretnie bo nibylo czasu w tyg...A Ty moze tez nowy char zaczynasz? To mozemy sobie poleciec :d


ja mam 8lvl i chetnie z kims pogram, bo samemu nudno na hc :D adzi#2249 jak cos :)
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273116Next
Add Reply New Topic New Poll