d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev169707172734030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 18 2011 04:47pm
Quote (Emx @ 19 Sep 2011 00:45)
Oczywiście będe reprezentować jsp, gdzie jest garstka dobrych graczy a reszta to guwnojady twojego pokroju.


Obrazam sie.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2011 04:50pm
Quote (Emx @ Sep 18 2011 10:45pm)
Oczywiście będe reprezentować jsp, gdzie jest garstka dobrych graczy a reszta to guwnojady mojego pokroju.


Zgadzam sie z toba 1 raz.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 18 2011 04:52pm
I tak wszyscy wiedzą, że poza MSDN'em jestem tu najlepszy w lola.
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 12:36am
Quote (Wykluczone @ Sep 19 2011 12:52am)
I tak wszyscy wiedzą, że poza MSDN'em jestem tu najlepszy w lola.


aha
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 19 2011 02:12am
Quote (Wykluczone @ Sep 19 2011 12:52am)
I tak wszyscy wiedzą, że poza MSDN'em jestem tu najlepszy w lola.


Dawid9400 jest lepszy
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Sep 19 2011 02:13am
Quote (Wykluczone @ Sep 18 2011 10:52pm)
I tak wszyscy wiedzą, że poza MSDN'em jestem tu najlepszy w lola.


NO chyba sobie kpisz ja > adam
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 19 2011 02:14am
Quote (toldi @ Sep 19 2011 10:13am)
NO chyba sobie kpisz ja > adam


Brand>adam
Member
Posts: 11,077
Joined: Jun 19 2008
Gold: 1,574.00
Sep 19 2011 02:16am
Do pracy, szkoły a nie w lola grać.
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Sep 19 2011 02:16am
Quote (doktor_ironia @ Sep 19 2011 10:14am)
Brand>adam


soraka>adam
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 19 2011 02:16am
Quote (CholeraJasna @ Sep 19 2011 10:16am)
soraka>adam


Ojasna cholera :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev169707172734030Next
Closed New Topic New Poll