d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev169707172731961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 8 2011 09:24am
Kurwa nie wierzę w to jak Shane zabił Curtisa :( :cry:
Ja pierdolę jak on mógł to zrobić :((((((((((((((((((((
Najsmutniejsza scena w serialu :((((((((((
Member
Posts: 13
Joined: Nov 7 2011
Gold: 0.00
Nov 8 2011 09:26am
Quote (PlaczRzeke @ Aug 14 2011 08:39am)
M jak miłość


this
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 8 2011 09:44am
Quote (iPhone_4_32gb @ Nov 8 2011 11:07am)
Nie spoilerowac House'a  :angry:


przyczyne choroby znajdzie po 40 minutach jak zawsze :ph34r:

Quote (zYwi3c @ Nov 8 2011 08:56am)
Nowy House koks


dokladnie
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 8 2011 09:50am
hahaha, nowy House mistrz :D
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 8 2011 12:50pm
Quote (Leothyr @ 8 Nov 2011 17:24)
Kurwa nie wierzę w to jak Shane zabił Curtisa :( :cry:
Ja pierdolę jak on mógł to zrobić :((((((((((((((((((((
Najsmutniejsza scena w serialu :((((((((((


Jak dla mnie po tym sezonie to koniec serialu. -_-
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 8 2011 01:56pm
Quote (Leothyr @ 8 Nov 2011 17:24)
Kurwa nie wierzę w to jak Shane zabił Curtisa :( :cry:
Ja pierdolę jak on mógł to zrobić :((((((((((((((((((((
Najsmutniejsza scena w serialu :((((((((((



otisa ^_^
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 8 2011 02:23pm
kurde, nie ma napisow ani do House'a, ani do Boardwalk Empire ani do Terra Nova(ib4 pedalskie familijne gowno). Drugie i trzecie jeszcze obejrze po angielszczacku, ale te jebane medyczne nazwy mnie wkurzaja i nie rozumiem o czym rozmawiaja w housie. Kiedys ogladalem jeden odcinek bez napisow o czarnej ospie, caly odncinek nakuriwali Small Pox i mysle kurwa co to oznacza. Potem wbilem na wiki i smiech irl.


Dobra bo tl;dr ide cos ogladac.


Terra nova to faktycznie familijne pedalskie gowno, ale polubilem i ogladam :unsure:
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Nov 8 2011 02:34pm
Quote (TheMrJohnnyp @ Nov 8 2011 10:23pm)
kurde, nie ma napisow ani do House'a, ani do Boardwalk Empire ani do Terra Nova(ib4 pedalskie familijne gowno). Drugie i trzecie jeszcze obejrze po angielszczacku, ale te jebane medyczne nazwy mnie wkurzaja i nie rozumiem o czym rozmawiaja w housie. Kiedys ogladalem jeden odcinek bez napisow o czarnej ospie, caly odncinek nakuriwali Small Pox i mysle kurwa co to oznacza. Potem wbilem na wiki i smiech irl.


Dobra bo tl;dr ide cos ogladac.


Terra nova to faktycznie familijne pedalskie gowno, ale polubilem i ogladam  :unsure:


Ja wytrzymałem tylko 2odcinki :(.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 8 2011 02:41pm
Quote (TheMrJohnnyp @ 8 Nov 2011 22:23)
kurde, nie ma napisow ani do House'a, ani do Boardwalk Empire ani do Terra Nova(ib4 pedalskie familijne gowno). Drugie i trzecie jeszcze obejrze po angielszczacku, ale te jebane medyczne nazwy mnie wkurzaja i nie rozumiem o czym rozmawiaja w housie. Kiedys ogladalem jeden odcinek bez napisow o czarnej ospie, caly odncinek nakuriwali Small Pox i mysle kurwa co to oznacza. Potem wbilem na wiki i smiech irl.


Dobra bo tl;dr ide cos ogladac.


Terra nova to faktycznie familijne pedalskie gowno, ale polubilem i ogladam  :unsure:


Ha, ja Small Pox slyszalem w innym serialu i pamietalem, ogolnie juz od roku ogladam albo bez napisow, albo z angielskimi B)
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 8 2011 02:57pm
a skad bierzesz ang napisy? Tez wygodniej byloby mi z napisami angielskimi. :(
Go Back To Polska Topic List
Prev169707172731961Next
Add Reply New Topic New Poll