Quote (TheMrJohnnyp @ 8 Nov 2011 22:23)
kurde, nie ma napisow ani do House'a, ani do Boardwalk Empire ani do Terra Nova(ib4 pedalskie familijne gowno). Drugie i trzecie jeszcze obejrze po angielszczacku, ale te jebane medyczne nazwy mnie wkurzaja i nie rozumiem o czym rozmawiaja w housie. Kiedys ogladalem jeden odcinek bez napisow o czarnej ospie, caly odncinek nakuriwali Small Pox i mysle kurwa co to oznacza. Potem wbilem na wiki i smiech irl.
Dobra bo tl;dr ide cos ogladac.
Terra nova to faktycznie familijne pedalskie gowno, ale polubilem i ogladam

Ha, ja Small Pox slyszalem w innym serialu i pamietalem, ogolnie juz od roku ogladam albo bez napisow, albo z angielskimi