Quote (luksus @ 14 May 2011 02:19)
ok
opowiem wam historie
spadlem 100 elo
a teraz siedze z francuzem na ts'ie i juz 50 wbilismy spowrotem (zaczlaem z nim grac w momencie jak spadlismy z 1.5, bo potem 2ga gra razem) to potem add do frjenduw i ciapiemy.
no niestety 1.6 dzis nie dam rady ale sprobuje jeszcze ze 2 gry wygrac i kimono pewnie
co tam u ciebie ziomeczku?
Juz prawie umiem chodzic po schodach. Pierdol lola i honuj.
Quote (Peu @ 14 May 2011 02:20)
Chuja, jutro koło 15 bede grał dopiero.
HEJTUJE CIE CALYM SERDUSZKIEM.