d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16970717273206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:17pm
Quote (luksus @ 14 May 2011 02:16)
dlaczego tu


Oooo ciebie mi tu brakowalo. Spamuj z nami bo nudno. A ten temat trzeba troszke rozruszac.
Bedzie wiekszy niz ten o lolu.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 06:17pm
Quote (luksus @ 14 May 2011 02:16)
dlaczego tu


Miał na myśli chyba całą sekcję ;o
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:19pm
Quote (Peu @ 14 May 2011 02:17)
Miał na myśli chyba całą sekcję ;o


Tez mozna. Ale ty juz wykurwiaj spac bo od dwunastej gramy i nie ma opierdalania sie. Jutro same winy.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 13 2011 06:19pm
Quote (Saygon @ May 14 2011 01:17am)
Oooo ciebie mi tu brakowalo. Spamuj z nami bo nudno. A ten temat trzeba troszke rozruszac.
Bedzie wiekszy niz ten o lolu.


ok
opowiem wam historie
spadlem 100 elo
a teraz siedze z francuzem na ts'ie i juz 50 wbilismy spowrotem (zaczlaem z nim grac w momencie jak spadlismy z 1.5, bo potem 2ga gra razem) to potem add do frjenduw i ciapiemy.
no niestety 1.6 dzis nie dam rady ale sprobuje jeszcze ze 2 gry wygrac i kimono pewnie

co tam u ciebie ziomeczku?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 06:20pm
Quote (Saygon @ 14 May 2011 02:19)
Tez mozna. Ale ty juz wykurwiaj spac bo od dwunastej gramy i nie ma opierdalania sie. Jutro same winy.


Chuja, jutro koło 15 bede grał dopiero.
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 13 2011 06:21pm
Quote (Peu @ May 14 2011 02:20am)
Chuja, jutro koło 15 bede grał dopiero.


tak późno?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 06:22pm
Quote (Stanislaw @ 14 May 2011 02:21)
tak późno?


Tak właśnie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:22pm
Quote (luksus @ 14 May 2011 02:19)
ok
opowiem wam historie
spadlem 100 elo
a teraz siedze z francuzem na ts'ie i juz 50 wbilismy spowrotem (zaczlaem z nim grac w momencie jak spadlismy z 1.5, bo potem 2ga gra razem) to potem add do frjenduw i ciapiemy.
no niestety 1.6 dzis nie dam rady ale sprobuje jeszcze ze 2 gry wygrac i kimono pewnie

co tam u ciebie ziomeczku?


Juz prawie umiem chodzic po schodach. Pierdol lola i honuj.

Quote (Peu @ 14 May 2011 02:20)
Chuja, jutro koło 15 bede grał dopiero.


HEJTUJE CIE CALYM SERDUSZKIEM.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 06:23pm
Quote (Saygon @ 14 May 2011 02:22)
Juz prawie umiem chodzic po schodach. Pierdol lola i honuj.



HEJTUJE CIE CALYM SERDUSZKIEM.


Zajeb mi lowkicka cwaniaku.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:24pm
Quote (Peu @ 14 May 2011 02:23)
Zajeb mi lowkicka cwaniaku.


Kula w leb i elo.
KOLEGA OD TIROW PILNIE WZYWANY.
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273206Next
Add Reply New Topic New Poll