d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev16970717273966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,235
Joined: Dec 31 2007
Gold: 2,675.00
Jun 1 2011 04:59am
Quote (imnoise @ 1 Jun 2011 11:47)
dla osob szukajacych bardzo taniego androida pojawia sie ciekawa opcja.
HUAWEI IDEOS U8500 jest obecnie dostępny w ofercie podstawowej Play. W taryfach All Inclusive można go kupić już za 1 zł, natomiast w ofercie Play na Kartę cena wynosi 549 zł.

czyli niebawem na allegro powinien pojawic sie w okolicach 400zl, a potem moze nawet 300zl.
http://www.geektoys.pl/wp-content/uploads/2011/05/HUAWEI_IDEOS_U8500_Front-336x600.jpg

Pełna specyfikacja Huawei IDEOS U8500

    3,2-calowy ekran dotykowy TFT, 262 tys. kolorów, pojemnościowy;
    platforma: Android™ 2.2 z dostępem do Android Market™;
    moduły: Wi-Fi, Bluetooth 2.0+ A2DP;
    transmisja danych: HSDPA: do 7,2 Mbit/s;
    optyczny trackpad;
    porty: gniazdo na karty micro-SD (do 16GB); microUSB; standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5mm mini-jack;
    aparat 3,2 Mpix;
    wbudowany GPS, akcelerometr (G-Sensor), kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła.


troche maly ekran, rozdzialka pewnie tez nie zachwyca
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 1 2011 05:13am
Mam problem z wifi na Blade. Niby wychwytuje, siła sygnału jest ok ale ani market ani opera ani fejsik nie działają.
Problem pojawił się w poniedziałek, w niedziele wieczorem jeszcze było wszystko ok. Jakieś pomysły?
Member
Posts: 13,409
Joined: Oct 20 2006
Gold: 5,340.00
Jun 1 2011 05:14am
ma ktos galaxy s2 albo htc sensation ?
Member
Posts: 7,108
Joined: Dec 12 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 3 2011 04:33am
iso pilnie nazwe gryy polegajacej na tym ze biegnacy ludzik ma do wyboru skok albo turlanie sie zaleznie od przeszkody...w tle leci muzyka basshunter
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jun 4 2011 04:06am
jakie aplikacje sa tak jakby musem na andoridzie ? przychodzi mi w poniedzialek galalxy ace wiec pytam ^^
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Jun 4 2011 04:11am
Quote (m4rc1n3k @ 4 Jun 2011 11:06)
jakie aplikacje sa tak jakby musem na andoridzie ? przychodzi mi w poniedzialek galalxy ace wiec pytam ^^


Applanet
APNdroid
jakiś launcher, to sobie sam wybierzesz
Advanced Task Killer
jakiś klient do smsów, sam używam GoSms

z użytkowych:
CamScanner
Adobe Reader
Wikidroid
Shazam/Soundhound
GG
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jun 4 2011 04:16am
a jakis emulator do pokemonow ? :) najlpeiej aby dzialaly advance lub ds
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jun 4 2011 04:18am
Quote (Lander @ Jun 1 2011 01:13pm)
Mam problem z wifi na Blade. Niby wychwytuje, siła sygnału jest ok ale ani market ani opera ani fejsik nie działają.
Problem pojawił się w poniedziałek, w niedziele wieczorem jeszcze było wszystko ok. Jakieś pomysły?


Ponawiam. Już mnie chuj z tym strzela :( Najlepiej by było jakby obeszło się bez reinstalowania softu
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Jun 4 2011 04:18am
Quote (m4rc1n3k @ 4 Jun 2011 11:16)
a jakis emulator do pokemonow ? :) najlpeiej aby dzialaly advance lub ds


Android ma wbudowana obsluge javy, jest taki app fabrycznie zainstalowany
Nie wiem, czy advance i ds zadzialaja, ja gralem w generacje redow i crystali


Quote (Lander @ 4 Jun 2011 11:18)
Ponawiam. Już mnie chuj z tym strzela :( Najlepiej by było jakby obeszło się bez reinstalowania softu


Ustawienia fabryczne?

This post was edited by Azur3 on Jun 4 2011 04:18am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jun 4 2011 04:20am
kolega musial scaignac emulator dlatego pytam
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273966Next
Add Reply New Topic New Poll