Quote (zidan3 @ Oct 5 2010 08:30pm)
Mi zostalo 8 godzin. Poki co bardzo dobrze mi sie jezdzi.
Jak sie nie bede stresowal na egzaminie powinno byc ok.
dużo zależy od egzaminatora
jak będzie chciał cie udupić, to będzie się czepiał najmniejszych błędów
mi tak robił jeden egzaminator, że się na mnie cały czas darł i krytykował
byłem przekonany, że nie zdałem, więc też się na niego wydzierałem, ale
dalej jeździłem dobrze i mi zaliczył
