d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev16970717273125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 5 2010 10:43am
Egzamin praktyczny zdany za 2 razem. Musialem sprawdzic swiatla drogowe + olej silnikowy. 1 blad na wzniesieniu, techniki kierowania i poslugiwanie sie urzadzen samochodowych ?? :D

Teraz juz czekam na prawko czy co??

This post was edited by Wujekmisza on Oct 5 2010 11:04am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 5 2010 01:35pm
w gure
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 5 2010 01:41pm
Jutro w końcu idę się zapisać. :D
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Oct 5 2010 02:30pm
Mi zostalo 8 godzin. Poki co bardzo dobrze mi sie jezdzi.
Jak sie nie bede stresowal na egzaminie powinno byc ok.
Member
Posts: 10,853
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.34
Oct 5 2010 02:33pm
Quote (zidan3 @ Oct 5 2010 08:30pm)
Mi zostalo 8 godzin. Poki co bardzo dobrze mi sie jezdzi.
Jak sie nie bede stresowal na egzaminie powinno byc ok.


dużo zależy od egzaminatora
jak będzie chciał cie udupić, to będzie się czepiał najmniejszych błędów

mi tak robił jeden egzaminator, że się na mnie cały czas darł i krytykował
byłem przekonany, że nie zdałem, więc też się na niego wydzierałem, ale
dalej jeździłem dobrze i mi zaliczył :D
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Oct 5 2010 02:33pm
Quote (pawlosek @ Oct 5 2010 09:41pm)
Jutro w końcu idę się zapisać. :D


Ja jutro idę po zaświadczenie od lekarza i również idę się zapisać :D <5>
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Oct 6 2010 08:17am
Oblałem na cofaniu na łuku, najechałem na linie trochę :< A za pierwszym razem coś tam niby mi tyłek wystawał 2 cm i kazał mi powtórzyć. Do sprawdzenia pozycyjne + olej w silniku.
14 paź kolejny termin ;o
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 6 2010 08:30am
13.10.2010

Godzina 13:00.

Podejście nr 1.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Oct 6 2010 08:31am
Quote (pawlosek @ Oct 6 2010 02:30pm)
13.10.2010

Godzina 13:00.

Podejście nr 1.


nie wierz w przesady
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 6 2010 08:33am
Quote (XoXOMEGAXoX @ 6 Oct 2010 16:31)
nie wierz w przesady


Nie wierzę, ale śmiesznie się dobrała godzina i dzień.
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273125Next
Add Reply New Topic New Poll