d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev169707172732653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:13pm
Quote (Druciak @ 11 Aug 2010 18:12)
barbarzyńca nie pamiętasz :(


nie zabardzo
mam krotko falową pamięc :(
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:15pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 11 2010 10:13pm)
nie zabardzo
mam krotko falową pamięc :(


Bym Ci powiedział, ale jak nie pamiętasz go to znaczy, żeś rand :<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:16pm
Quote (MadZombie @ 11 Aug 2010 18:15)
Bym Ci powiedział, ale jak nie pamiętasz go to znaczy, żeś rand :<


ale ja go znam łęćź nie pamietam
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:16pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 12:15am)
Bym Ci powiedział, ale jak nie pamiętasz go to znaczy, żeś rand :<


e tam

co u waZ dziś słychać :D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:18pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 11 2010 10:16pm)
ale ja go znam łęćź nie pamietam


Nie pamiętasz BARBARZYŃCY :<

Quote (Druciak @ Aug 11 2010 10:16pm)
e tam

co u waZ dziś słychać :D


Wstałem o 17, było super ; d Nikt mi cały dzień dupy nie truł.
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:19pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 12:18am)
Nie pamiętasz BARBARZYŃCY :<



Wstałem o 17, było super ; d Nikt mi cały dzień dupy nie truł.


i co dziś znowu do rana?
haha
;d

bd później

This post was edited by Druciak on Aug 11 2010 04:21pm
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Aug 11 2010 04:20pm
Dobra ustawiam dzisiejszy temat na:
Najśmieszniesze, najbardziej, najbardziej failurskie po^ebane motywy z pracy
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Aug 11 2010 04:21pm
12 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): nomadwgk, jedz_mi_z_dupy, Patryk1991, Druciak, Axel_PL, Sejten, Cook4, syko111, PaleNisko69, Gogetttaa, undek

aha, best name ever
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:21pm
Quote (Druciak @ Aug 11 2010 10:19pm)
i co dziś znowu do rana?
haha
;d


Nie, zmęczony jestem :< Źle sypiam, strasznie mam płytki sen.
Quote (Axel_PL @ Aug 11 2010 10:20pm)
Dobra ustawiam dzisiejszy temat na:
Najśmieszniesze, najbardziej, najbardziej failurskie po^ebane motywy z pracy


Jeżeli chodzi o pracę sezonową to jak rąbałem drewno to 3 trzonki połamałem w dwa dni ; d
I prawie bym wybił se jedynki z pyska jak odbiło od mokrego drewna :<
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 11 2010 04:23pm
Quote (nomadwgk @ Aug 12 2010 12:21am)
12 User(s) are reading this topic (0 Guests and 1 Anonymous): nomadwgk, jedz_mi_z_dupy, Patryk1991, Druciak, Axel_PL, Sejten, Cook4, syko111, PaleNisko69, Gogetttaa, undek

aha, best name ever


no hej hejka
Go Back To Polska Topic List
Prev169707172732653Next
Closed New Topic New Poll