Quote (Druciak @ Aug 11 2010 10:19pm)
i co dziś znowu do rana?
haha
;d
Nie, zmęczony jestem :< Źle sypiam, strasznie mam płytki sen.
Quote (Axel_PL @ Aug 11 2010 10:20pm)
Dobra ustawiam dzisiejszy temat na:
Najśmieszniesze, najbardziej, najbardziej failurskie po^ebane motywy z pracy
Jeżeli chodzi o pracę sezonową to jak rąbałem drewno to 3 trzonki połamałem w dwa dni ; d
I prawie bym wybił se jedynki z pyska jak odbiło od mokrego drewna :<