d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev16970717273268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 2 2011 08:29am
Quote (IlikeKFC @ 2 Feb 2011 15:25)
czyli np L1 oznacza że po pierwszej wylince? czy przed?


l1 oznacza ,że wyszedł ze stadium nimfy i przebywa w swojej pierwszej wylince.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 2 2011 10:06am


Udało się wyciągnąć teraz :)
Troszkę urosła bestyjka jeszcze
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 2 2011 10:23am
Quote (Komandos @ 2 Feb 2011 16:16)
kolejne wylinki
btw wszyscy tu hodują tylko ptaszniki?nikt węży?;d


Ja mam zbożówkę małą

Gratuluje udanej wylinki myr00n

This post was edited by Keisper on Feb 2 2011 10:23am
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Feb 2 2011 11:28am
Embrionie, skoro redukujesz hodowle to pmnij prosze ktorych pajakow jeszcze planujesz sie pozbyc, jesli cena bedzie atrakcyjna to checia sie ktoryms zaopiekuje ;)
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 7 2011 06:20am
pare dni temu wylinki

geniculata na l4
chromatus na l4
3x vagans na l4
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2011 08:16pm
Quote (HillOvCypress @ 2 Feb 2011 19:28)
Embrionie, skoro redukujesz hodowle to pmnij prosze ktorych pajakow jeszcze planujesz sie pozbyc, jesli cena bedzie atrakcyjna to checia sie ktoryms zaopiekuje ;)


Niedługo zrobię listę, to dam znać. :)

Radzę wam dobrze, sprzątajcie w terrariach regularnie, dzisiaj przy czyszczeniu pojemnika P. irminii znalazłem coś takiego:



:blink:

Ponadto, młode P. irminia lada dzień wskoczą na L1, niestety zostało ich już tylko 17, termoregulator mi padł i 10 sztuk się "ugotowało"... Te żywe aktualnie wyglądają tak:



I na koniec, nowy współlokator. :D

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Feb 12 2011 04:58am
Quote (TheEmbrion @ Feb 12 2011 04:16am)
Niedługo zrobię listę, to dam znać. :)

Radzę wam dobrze, sprzątajcie w terrariach regularnie, dzisiaj przy czyszczeniu pojemnika P. irminii znalazłem coś takiego:

http://img148.imageshack.us/img148/663/p2112438.jpg

:blink:

Ale grzyb :o

Ostatnio na serwisach terrarystycznych widziałem parę fotek grzybów, które zaatakowały karmówkę. Tutaj fajny artykuł:
http://www.arachnea.org/forum/f18/grzyby-przywlekane-do-terrarium-t47299/
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 13 2011 07:39am
wczoraj H. maculata wskoczyla na l8 :)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Feb 13 2011 07:40am
Quote (TheEmbrion @ Feb 12 2011 03:16am)
Niedługo zrobię listę, to dam znać. :)

Radzę wam dobrze, sprzątajcie w terrariach regularnie, dzisiaj przy czyszczeniu pojemnika P. irminii znalazłem coś takiego:

http://img148.imageshack.us/img148/663/p2112438.jpg

:blink:

Ponadto, młode P. irminia lada dzień wskoczą na L1, niestety zostało ich już tylko 17, termoregulator mi padł i 10 sztuk się "ugotowało"... Te żywe aktualnie wyglądają tak:

http://img199.imageshack.us/img199/646/p2112450.jpg

I na koniec, nowy współlokator. :D

http://img196.imageshack.us/img196/7449/p2112457.jpg


kurwa jakie błoto :o
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Feb 17 2011 09:29am
Dzisiaj w końcu maculata ,o którą zaczynałem się martwić wyliniała na l3 :)
Oprócz tego jeden z murinusów rośnie jak na raket fjulu - po około 2 tygodniach wyliniał znowu i po raz kolejny przyrost jest duży :O
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273268Next
Add Reply New Topic New Poll