d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev16970717273495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 6 2010 07:55am
Pierwsze mecze dzisiaj w 1v1 rozegrałem. Poprzednie w becie miałem ^_^
4/5 wygranych i platyna. A trzeba powiedzieć, że nie przepadam za 1v1.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 6 2010 07:55am
Cor, Wentyl, gramy dzis 3v3 ? albo jeszcze kogos i 4v4 moze?

Quote (VolveR @ 6 Aug 2010 15:55)
Pierwsze mecze dzisiaj w 1v1 rozegrałem. Poprzednie w becie miałem ^_^
4/5 wygranych i platyna. A trzeba powiedzieć, że nie przepadam za 1v1.


Zawsze wolalem 2v2 ( w w3 ) ale tutaj jakos solo lepiej mi sie gra ... ogolnie zawsze dostaje kurwicy jak gram 2v2 i jakis noob mi sie do party trafi :<

This post was edited by zYwi3c on Aug 6 2010 07:56am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 6 2010 07:58am
Quote (zYwi3c @ 6 Aug 2010 15:55)
Cor, Wentyl, gramy dzis 3v3 ? albo jeszcze kogos i 4v4 moze?



Zawsze wolalem 2v2 ( w w3 ) ale tutaj jakos solo lepiej mi sie gra ... ogolnie zawsze dostaje kurwicy jak gram 2v2 i jakis noob mi sie do party trafi :<


moge nawet zaraz grac, widze, ze cor jest. wczoraj po robocie bylem zmeczony i sie jebnalem spac o 21 :(

fake e: lol, pacz :O
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 6 2010 07:58am
Quote (zYwi3c @ Aug 6 2010 03:55pm)

Zawsze wolalem 2v2 ( w w3 ) ale tutaj jakos solo lepiej mi sie gra ... ogolnie zawsze dostaje kurwicy jak gram 2v2 i jakis noob mi sie do party trafi :<


Ja to wolę teamówki. 2v2 jedynie z kimś znajomym, random to mogę grać 4v4, ewentualnie 3v3.

Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 6 2010 11:08am
To moze zrobimy jakies turniej jsp 2v2 ? xD?
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Aug 6 2010 11:21am
daj ktoś piniondze to kupie keya i bedziemy ownic :<

za duzo mnie te wakacje kosztujo : (
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 11:21am
Quote (kefir @ 6 Aug 2010 19:08)
To moze zrobimy jakies turniej jsp  2v2 ? xD?


nie bo mi kumpla anglia porwala
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Aug 6 2010 01:54pm
to jakies jaja kurwa, 5 win na sprawdzajacych i srebro 2v2 wtf ?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 6 2010 01:57pm
Quote (Slasher(ID) @ 6 Aug 2010 21:54)
to jakies jaja kurwa, 5 win na sprawdzajacych i srebro 2v2 wtf ?


;] dziwne
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Aug 6 2010 02:06pm
Moglby ktos mi napisac jaka dobra taktyke do 2vs2? chce grac z kumplem
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273495Next
Add Reply New Topic New Poll