Cor, Wentyl, gramy dzis 3v3 ? albo jeszcze kogos i 4v4 moze?
Quote (VolveR @ 6 Aug 2010 15:55)
Pierwsze mecze dzisiaj w 1v1 rozegrałem. Poprzednie w becie miałem

4/5 wygranych i platyna. A trzeba powiedzieć, że nie przepadam za 1v1.
Zawsze wolalem 2v2 ( w w3 ) ale tutaj jakos solo lepiej mi sie gra ... ogolnie zawsze dostaje kurwicy jak gram 2v2 i jakis noob mi sie do party trafi :<
This post was edited by zYwi3c on Aug 6 2010 07:56am