Quote (RavenN @ Sep 19 2010 12:04pm)
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence
26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru
Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.
Vexille, Appleseed - przeciętniaki, warto obejrzeć tylko dla kreski
Millennium Actress - film Satoshi Kona, już samo to jest porządną rekomendacją; jeden z niewielu filmów obyczajowych, który mi się naprawdę spodobał (bardzo ciekawie poprowadzona narracja, elementy humorystyczne)
GiTS 2 - film o niczym, chociaż kreska/animacje są na wybitnym poziomie
2. dzień to filmy Hayao Miyazakiego, można polecać w ciemno
This post was edited by Kubus on Sep 19 2010 04:33am