d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev16970717273717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 19 2010 04:04am
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence


26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru

Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 19 2010 04:13am
Quote (RavenN @ 19 Sep 2010 11:04)
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence


26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru

Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.


ze niby placisz 12 zl za 1 bilet na kazde z tych anime,w jakis tam specjalny dzien anime w multikinie ?
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 19 2010 04:14am
Quote (RavenN @ 19 Sep 2010 12:04)
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence


26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru

Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.


zadnego nie znam, lol
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 19 2010 04:16am
Quote (colos @ Sep 19 2010 12:13pm)
ze niby placisz 12 zl za 1 bilet na kazde z tych anime,w jakis tam specjalny dzien anime w multikinie ?

Na to wygląda.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 19 2010 04:19am
Quote (RavenN @ 19 Sep 2010 11:16)
Na to wygląda.


jakby cos takiego bylo w miescie,np nowy film naruto shippuuden/bleach to byloby fajnie
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Sep 19 2010 04:33am
Quote (RavenN @ Sep 19 2010 12:04pm)
Co myślicie o repertuarze multikina w dni anime?
25.09 — sobota:
Vexille
Appleseed
Millenium Actress
Ghost In the Shell 2: Innocence


26.09 — niedziela:
Ruchomy zamek Hauru
Opowieści z Ziemiomorza
Mój sąsiad Totoro
Nausicaa z doliny wiatru

Pojedynczy bilet to koszt 12zł, karnet kosztuje 60zł. Osobiście poza GITS nie słyszałem o żadnym z tych anime.


Vexille, Appleseed - przeciętniaki, warto obejrzeć tylko dla kreski
Millennium Actress - film Satoshi Kona, już samo to jest porządną rekomendacją; jeden z niewielu filmów obyczajowych, który mi się naprawdę spodobał (bardzo ciekawie poprowadzona narracja, elementy humorystyczne)
GiTS 2 - film o niczym, chociaż kreska/animacje są na wybitnym poziomie
2. dzień to filmy Hayao Miyazakiego, można polecać w ciemno

This post was edited by Kubus on Sep 19 2010 04:33am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Sep 19 2010 04:37am
Ponawiam pytanie :O
Czyta / oglada ktos Gantz'a ?
Jak sie podoba ? :<
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Sep 19 2010 01:03pm
Kaicho wa Maid-sama! - Odcinek 25

:D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 20 2010 10:00am
Quote (colos @ Sep 19 2010 07:03pm)
Kaicho wa Maid-sama! - Odcinek 25

:D


dokladnie :)

HSOF - 12 odcinek ostatni ( myslalem ze bedzie wiecej zabawy )
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 20 2010 10:15am
Kuro mnie niesamowicie rozczarowal :<

Jak to ktos na forum mala napisal - wiekszosc uzytkownikow wygladala tak po zakonczeinu


This post was edited by Saygon on Sep 20 2010 10:16am
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273717Next
Add Reply New Topic New Poll