d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16970717273205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
May 17 2011 02:34am
Swoją drogą przeczytałem Wielkie Polowanie. Jestem w połowie Smoka Odrodzonego. Wydaje mi sie ze dopiero po 2000 stron Koło Czasu zaczyna się rozkręcać, zobacze co jest dalej bo jeszcze na 4 tom sie pokusilem.

Quote (iridius @ May 17 2011 08:26am)
Co do ep5  :O biedny konik ^^ nie dość że ciężką dupę Góry musiał nosić to jeszcze taki hlast na koniec  :evil:

Co do tej sceny gejowskie to holera mogli sobie darować, wtf?

Jednak widać ze akcja nabiera rozpędu ^^ i to cieszy, teraz to się dopiero zacznie ^^


[SPOJLER]
No generlanie w ksiazce wszystko zaczelo sie od pojmania Tyriona.
Ta scena gejowska z dupy wzieta, ale to pewnie wymysl Martina.
[/SPOJER]
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 17 2011 02:39am
Quote (CoD_id @ May 17 2011 08:34am)
Swoją drogą przeczytałem Wielkie Polowanie. Jestem w połowie Smoka Odrodzonego. Wydaje mi sie ze dopiero po 2000 stron Koło Czasu zaczyna się rozkręcać, zobacze co jest dalej bo jeszcze na 4 tom sie pokusilem.



[SPOJLER]
No generlanie w ksiazce wszystko zaczelo sie od pojmania Tyriona.
Ta scena gejowska z dupy wzieta, ale to pewnie wymysl Martina.
[/SPOJER]


Stary olej te polowania/koła itd. ja już 7tom Malazańskiej czytam, i jestem przerażony że to sie kiedyś skończy :(

This post was edited by iridius on May 17 2011 02:39am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
May 17 2011 02:41am
przeczytałem miecz przeznaczenia i ostatnie życzenie Andrzeja Sapkowskiego.
chyba się wezmę za resztę książek o Wiedzminie : )
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
May 17 2011 02:51am
Quote (iridius @ May 17 2011 08:39am)
Stary olej te polowania/koła itd. ja już 7tom Malazańskiej czytam, i jestem przerażony że to sie kiedyś skończy :(


Malazańska jest nastepna w kolejce, nie ucieknie mi przez to pol roku. A moze do tego czasu poprawia mi sie zarobki to kupie calosc za jednym zamachem : P
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
May 24 2011 06:44am
Wczoraj widzialem 6 i 7 odcinek GoT, i kurwa musze przyznac ze tak zajebiscie to zrobili, ze ja jebie ...

EP 6 SPOILER
tylko bieda ze topil swoj zloty pasek w garnku w ktorym przygotowywali konski gulasz, ciekawe kto uwierzyl ze tak sie ladnie zloto stopi ;p
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
May 25 2011 05:35am
Quote (cauchy @ May 24 2011 12:44pm)
Wczoraj widzialem 6 i 7 odcinek GoT, i kurwa musze przyznac ze tak zajebiscie to zrobili, ze ja jebie ...

EP 6 SPOILER
tylko bieda ze topil swoj zloty pasek w garnku w ktorym przygotowywali konski gulasz, ciekawe kto uwierzyl ze tak sie ladnie zloto stopi ;p


W ksiazce tez jakos w ten sposob to stopil przeciez ; )
Anyway na FW ktos sie wypowiadal ze jakis stop zlota moze sie stopic nawet w granicach 200-300 stopni, wiec w takim garnuszku stopilby sie eZ
Troszke nudnawy 6ty. 7dmy zobacze w przyszlym tygodniu, zeby stopniowo to ogladac ; )
Member
Posts: 10,547
Joined: Oct 9 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 05:38am
jakies 4-5 lat temu przeczytalem ,, Świątynia złych żywiołów''

kiedys rozwalila mi sie plyta z diablo to napisalem do blizzard i wyslalem^^ przyslali mi nowa + ksiazke :D

This post was edited by MyLovIsMaryJane on May 25 2011 05:38am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
May 25 2011 05:48am
Quote (MyLovIsMaryJane @ May 25 2011 11:38am)
jakies 4-5 lat temu przeczytalem ,, Świątynia złych żywiołów''

kiedys rozwalila mi sie plyta z diablo to napisalem do blizzard i wyslalem^^ przyslali mi nowa + ksiazke :D


strasznie slaba byla
z tego co pamietam to przeczytalem 2 ksiazki z Grayhawka i obie byly zenujace.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 25 2011 05:52am
Generalnie odcinki ok, jednak hmmm w tym wszystkim brakuje mi dramatyzmu, chyba właśnie to jest jedynym niedociągnięciem serialu, wszystko wydaje się, ok. Co więcej dobór aktorów w większości przypadków jest bardziej niż trafiony, ale w niektórych sceną/dialogach brakuje dramaturgii.
Przykładem SOPILER rozmowa Neda z Robertem (ta po dziku), takie to jakieś płytkie było, jak by wyćwiczone, za mało faktycznych emocji, nie wiem czy to gra aktorska, czy może muzyka (jaj brak) czy może ujęcia, no brakuje tu czegoś, podobnie jak i w innych scenach, może się czepiam :P
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
May 25 2011 05:54am
Quote (iridius @ May 25 2011 11:52am)
Generalnie odcinki ok, jednak hmmm w tym wszystkim brakuje mi dramatyzmu, chyba właśnie to jest jedynym niedociągnięciem serialu, wszystko wydaje się, ok. Co więcej dobór aktorów w większości przypadków jest bardziej niż trafiony, ale w niektórych sceną/dialogach brakuje dramaturgii.
Przykładem SOPILER  rozmowa Neda z Robertem (ta po dziku), takie to jakieś płytkie było, jak by wyćwiczone, za mało faktycznych emocji, nie wiem czy to gra aktorska, czy może muzyka (jaj brak) czy może ujęcia, no brakuje tu czegoś, podobnie jak i w innych scenach, może się czepiam :P


ja juz nawet do pyska cat sie przyzwyczailem, ale do mordy joffreya i jego dretwego stylu grania sie za chuj nie da przywyczaic.
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273205Next
Add Reply New Topic New Poll