d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hip-hop - Temat Oficjalny
Prev16970717273914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 19 2010 10:55am
Bylem wczoraj na koncerce Eldo. Bylo czadowo, k.
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Jun 19 2010 10:56am


Z IT można się nie zgadzać ,ale talent ma ;'+)
Member
Posts: 7,858
Joined: Mar 15 2007
Gold: 0.26
Jun 19 2010 04:53pm


dla mnie cała płyta Vinniego jest petardą
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 22 2010 10:59am


Fokuz zmiazdzyl, tylko co ten tede tu robi :/
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Jun 23 2010 04:25am
Quote (uksz @ 18 Jun 2010 22:58)
http://www.youtube.com/watch?v=svWFOfYc8Ek


gosc jest mistrzem.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2010 04:32am
Quote (Payrou @ Jun 22 2010 06:59pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Z_nIXks3R6I

Fokuz zmiazdzyl, tylko co ten tede tu robi :/


zgadza się, Fokus kozak nawinął elegancko
a co do tede ehh
fajny track :P
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jun 23 2010 07:40pm
Quote (Payrou @ Jun 22 2010 05:59pm)
http://www.youtube.com/watch?v=Z_nIXks3R6I

Fokuz zmiazdzyl, tylko co ten tede tu robi :/


jak to co robi?
odwalił kawał dobrej roboty. zwrota n1.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 24 2010 09:12am
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2010 09:17am
Quote (crunk_mp @ Jun 24 2010 05:12pm)
http://www.youtube.com/watch?v=5U_Id0IC7gc


fajny kawałek ;) mi się bardzo podoba Latający Holender :D chiilout'owe kawałki
Member
Posts: 622
Joined: May 30 2010
Gold: 66.89
Warn: 100%
Jun 24 2010 09:23am


Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273914Next
Add Reply New Topic New Poll