d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev16970717273223Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 22 2010 02:59pm
podbijam do gory bo dawno nikt tu nie pisal ;)
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2010 03:00pm
a ja wlasnie pale sobie czerwonego Pall Malla ;]
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Mar 22 2010 03:00pm
Quote (OnizukaPM @ Mar 22 2010 11:00pm)
a ja wlasnie pale sobie czerwonego Pall Malla ;]


n/c
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 22 2010 03:12pm
hmm gdybym mial do wyboru palenie zamiast mojego czasu "korzystania" z komputera wolalbym byc pijakiem xd
podbijam nigdy nie palacy xd
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 22 2010 03:44pm
to ja ide zapalic viceroya czerwonego
brb in 10 min :)
Member
Posts: 8,625
Joined: Mar 18 2010
Gold: 1.11
Mar 22 2010 04:26pm
Czas na Marlboro czerwonego.
Member
Posts: 1,591
Joined: Oct 25 2009
Gold: 0.00
Mar 22 2010 06:15pm
pale...
Member
Posts: 7,460
Joined: Aug 27 2009
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Mar 22 2010 06:28pm
pale ale przestane !!
Member
Posts: 11,740
Joined: May 28 2008
Gold: 19.05
Mar 22 2010 11:42pm
paliłem kiedyś :) teraz popalam tylko na grubszych imprezach bo szczerze przyznam że papieros smakuje jak się ostro chleje ;)
wszystkim palącym życzę żeby... (jeśli chcą) - rzucili to kiedyś :) moja mother ma teraz problemy ze zdrowiem przez papierosy :(
a ja się o nią martwie... :( tak więc wybierzcie dobrą dla was drogę :) Good Luck :)
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Mar 23 2010 12:11am
To ja się pochwale zakupem czerwonych Viceroyów:)
Raz na jakiś czas lubię sobie zapalić czerwone ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273223Next
Add Reply New Topic New Poll