d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev16970717273430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 03:48am
Kawka wypita :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 30 2025 03:49am
Kawka wypita :+)


This jeszcze 2h i do domu 😋 wreszcie zajebiata pogoda 23 stopnie i nie pada mogłoby tak zostać do zimy ❤️
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 30 2025 04:52am
This jeszcze 2h i do domu 😋 wreszcie zajebiata pogoda 23 stopnie i nie pada mogłoby tak zostać do zimy ❤️


Ale macie niefart w tym roku z pogoda :lol:
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jul 30 2025 04:58am
Ale macie niefart w tym roku z pogoda :lol:


Dla mnie mogłaby zostać taka pogoda przez cały rok nienawidze upałów :fume: teraz jest idealnie ❤️
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jul 30 2025 05:00am
obiadek moje ulubione leczo > drzemka > kawka > spacer > piwko. perfect środa B)
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jul 30 2025 05:02am
Po trzeciej koffi i koniec
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 06:40am
Po trzeciej koffi i koniec


Trzecią, to ja dopiero będę pił.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 06:36pm
Została mi jakaś kawa z godziny 18, pół tam chyba jest, może mniej i zastanawiam się czy tego nie wypić do szlugi i tak nie mogę zasnąć :zzz:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 30 2025 10:11pm
No teraz to sobie mogę kawę zrobić :+)
Member
Posts: 34,192
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jul 31 2025 05:45am
Ja dzisiaj zero kawki, ale chyba po powrocie strzelę sobie taką latte z X2 ekspreso B)
Go Back To Polska Topic List
Prev16970717273430Next
Add Reply New Topic New Poll