d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev167891082Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 29 2013 11:01am
Idzie :drool:
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 29 2013 11:05am
Quote (Ultrasonic @ 29 Sep 2013 15:36)
:huh:


ups, nie doczytalem

a powiedzcie jak tam ogolem z preorderami, macie gdzies pozamawiane? na originie czy w sklepie typu keye itd?

This post was edited by cOr on Sep 29 2013 11:11am
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 29 2013 11:30am
Zobacze ile bede mial fpsow w becie, jak beda ok (w co watpie) to zamowie pewnie premium.




:rolleyes:

This post was edited by Ultrasonic on Sep 29 2013 11:34am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 29 2013 11:37am
Quote (Ultrasonic @ 29 Sep 2013 19:30)
Zobacze ile bede mial fpsow w becie, jak beda ok (w co watpie) to zamowie pewnie premium.


http://i.imgur.com/9eaAzjr.jpg

:rolleyes:


to moze byc mocno mylace. pamietam jak wychodzila beta bf3 to byla tylko 1 mapa - metro, dosc zamkniety teren bez pojazdow, potem sie okazalo ze na normalnych mapkach juz nie bylo tak rozowo
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 29 2013 11:39am
Quote (cOr @ 29 Sep 2013 19:37)
to moze byc mocno mylace. pamietam jak wychodzila beta bf3 to byla tylko 1 mapa - metro, dosc zamkniety teren bez pojazdow, potem sie okazalo ze na normalnych mapkach juz nie bylo tak rozowo
W becie ma byc Szanghaj i Parcel Storm wiec zdecydowanie nie zamkniete mapy. Optymalizacja pewnie tez nie bedzie taka jak przy premierze, ale przynajmniej bede mial jakies pojecie.

Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 29 2013 12:04pm
teraz bedzie tylko jedna mapa szangaj bodajze

i w bf3 beta na capsniae tak lagowalo ze myslalem ze slabego kompa mialem
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 29 2013 12:15pm
Quote (Patryk1991 @ 29 Sep 2013 20:04)
teraz bedzie tylko jedna mapa szangaj bodajze

i w bf3 beta na capsniae tak lagowalo ze myslalem ze slabego kompa mialem


ale caspiana jakos pozniej dodali, na poczatku samo metro
ale ten caspian jak zalowo dzialal to az przykro bylo

ah, jestem ciekaw tego bfa
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Sep 29 2013 12:17pm
bad company 2 beta byla w miare dobrze zrobiona, to moze teraz nie bedzie tak kulawo jak w becie bf3.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 30 2013 02:32pm
za jakies 12h mozna grac

kto na pc bedzie gral?
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Oct 1 2013 02:55am
dziwnie mi sie jakos gra. wolno sie biega w stosunku do 3 i jakis toporny ten nasz wojak w poruszaniu sie.
Go Back To Polska Topic List
Prev167891082Next
Add Reply New Topic New Poll