Quote (Patryk1991 @ 29 Sep 2013 20:04)
teraz bedzie tylko jedna mapa szangaj bodajze
i w bf3 beta na capsniae tak lagowalo ze myslalem ze slabego kompa mialem
ale caspiana jakos pozniej dodali, na poczatku samo metro
ale ten caspian jak zalowo dzialal to az przykro bylo
ah, jestem ciekaw tego bfa