Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 18:12)
Czemu jeszcze ty sie nie pochwaliles chocby wynikiem z 3dmarka ?
Zobaczmy co ty tam najpierw masz bo jak na losowca strasznie sie wozisz...
Doczekam się okazania czym sie tak wozisz ?
bo nie widze potrzeby chwalenia sie czymkolwiek przed toba randzie?
Jak zaczniesz wydawac swoje ciezko zarobione pieniadze po skonczeinu gimbazjum to moze zrozumiesz.
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 18:14)
karnety na matki uzytkownikow tego forum juz mam wykupione do 2020 roku

koncze dyskusje gdyz nie widze tutaj partnera do rozmowy, wracaj grac w sc.