d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hodowla Moich Niebespiecznych Psuw Rosnie
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 23 2010 03:15pm
Quote (Qvo @ Oct 23 2010 09:13pm)
Nuda btw zbyt Pospolity :/


kupilem go okazjonalnie, nie moglem sie powstrzymac. z ciekawszych to trzymam tapinaucheniusy, a Fajnie ze sie Juz nauczyles kiedy pisze sie z Wielkiej litery.

/e i w sumie w porownaniu do nadrzewnych rzeczywiscie nuda

This post was edited by HillOvCypress on Oct 23 2010 03:18pm
Member
Posts: 18,119
Joined: Jun 23 2009
Gold: Locked
Oct 23 2010 03:18pm
Ja nie wymieniam nazw (swoich) bo i tak musial bys z Goodla korzystać posdrawiam
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 23 2010 03:18pm
Quote (Qvo @ Oct 23 2010 09:18pm)
Ja nie wymieniam nazw (swoich) bo i tak musial bys z Goodla korzystać posdrawiam


masz od tego oficjalny temat o terrarystyce

/e nie wymienialem swoich, z reszta i tak wyczuwam w tym co napisales prowokacje, na 90% nie wiesz nawet jak ten sie nazywa ;)

This post was edited by HillOvCypress on Oct 23 2010 03:19pm
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Oct 23 2010 03:20pm
miły mruwko jad
Member
Posts: 18,119
Joined: Jun 23 2009
Gold: Locked
Oct 23 2010 03:24pm
Quote (HillOvCypress @ 23 Oct 2010 21:18)
masz od tego oficjalny temat o terrarystyce

/e nie wymienialem swoich, z reszta i tak wyczuwam w tym co napisales prowokacje, na 90% nie wiesz nawet jak ten sie nazywa ;)


No niestety nie wiem bo pewnie jest po 2-3 wylince i ciezko to okreslic w tym (wieku) btw jest wiele pająkow z podobnymi wzorami na odwłoku
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 23 2010 03:28pm
Quote (Qvo @ Oct 23 2010 03:24pm)
No niestety nie wiem bo pewnie jest po 2-3 wylince i ciezko to okreslic w tym (wieku) btw jest wiele pająkow z podobnymi wzorami na odwłoku


to krzyzskus sterydus
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 23 2010 03:30pm
Quote (Qvo @ Oct 23 2010 09:24pm)
No niestety nie wiem bo pewnie jest po 2-3 wylince i ciezko to okreslic w tym (wieku) btw jest wiele pająkow z podobnymi wzorami na odwłoku


imo zdjecia byly na tyle wyrazne, ze nietrudno sie polapac co to za pajak. wystarczy spojrzec na szczekoczolki i wyczesane wloski. dziwne, ze tak ogarniety hodowca go nie rozpoznal. ja, mimo ze zdecydowanie wole nadrzewne nie mialbym wiekszych problemow w osadzeniu jaki moze to byc gatunek, tymbardziej, ze zgadles - jest dosc pospolity. btw to l4
e/ w tym temacie wrzucalem tez fotke jak bedzie wygladal jako dorosly, nie wierze ze nie czytales calego tematu, po tamtym zdjeciu juz mozna byc pewnym.

This post was edited by HillOvCypress on Oct 23 2010 03:32pm
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
Oct 23 2010 03:55pm
dlaczego sprowadzasz psy z czarnobyla?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 23 2010 03:57pm
Quote (xMohaax @ Oct 23 2010 09:55pm)
dlaczego sprowadzasz psy z czarnobyla?


bo majom po osiem nug a tylko 2 zemby
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Oct 23 2010 05:14pm
tez bym takiego pajonkcura chciał :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev1678910Next
Add Reply New Topic New Poll