Quote (Qvo @ Oct 23 2010 09:24pm)
No niestety nie wiem bo pewnie jest po 2-3 wylince i ciezko to okreslic w tym (wieku) btw jest wiele pająkow z podobnymi wzorami na odwłoku
imo zdjecia byly na tyle wyrazne, ze nietrudno sie polapac co to za pajak. wystarczy spojrzec na szczekoczolki i wyczesane wloski. dziwne, ze tak ogarniety hodowca go nie rozpoznal. ja, mimo ze zdecydowanie wole nadrzewne nie mialbym wiekszych problemow w osadzeniu jaki moze to byc gatunek, tymbardziej, ze zgadles - jest dosc pospolity. btw to l4
e/ w tym temacie wrzucalem tez fotke jak bedzie wygladal jako dorosly, nie wierze ze nie czytales calego tematu, po tamtym zdjeciu juz mozna byc pewnym.
This post was edited by HillOvCypress on Oct 23 2010 03:32pm