d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2010 03:09pm
czezx powoly opanowuje jenzyk polski
Member
Posts: 226
Joined: Aug 7 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2010 03:17pm
Ladnie
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 8 2010 03:19pm
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 21:22)
o widzisz już ktoś zauważył :)


Duze ilosci hipokryzji naraz.
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Aug 8 2010 04:13pm
dobra, teraz się przyznajcie kto z jsp tam był

Member
Posts: 660
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 8 2010 04:25pm
Jestem w stanie na biegu znalezc jakies 15 przykladow lamania przez ciebie tego, o czym piszesz
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 8 2010 05:28pm
Quote (arcylite @ 8 Aug 2010 18:13)
dobra, teraz się przyznajcie kto z jsp tam był

http://i38.tinypic.com/30izwpv.jpg


nie byłem to ja
Member
Posts: 226
Joined: Aug 7 2010
Gold: 0.00
Aug 8 2010 07:07pm
Dobra Ortografia :D
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 9 2010 07:51am
up
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Aug 9 2010 08:32am
imo w necie ortografia to sprawa drugorzędna

tresc>forma
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Aug 9 2010 09:04am
Go Back To Polska Topic List
Prev167891014Next
Add Reply New Topic New Poll