☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev
1
6
7
8
9
10
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4355
Replies: 115
Track Topic
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#71
Jul 22 2010 12:43pm
Quote (myl0rd @ 22 Jul 2010 20:41)
Ponawiam pytanie.
Tylko i wylacznie orginal.
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#72
Jul 22 2010 12:45pm
Quote (myl0rd @ Jul 21 2010 07:31pm)
Opłaca się grać na publicznych serwerach czy raczej nie bardzo i warto zakupić oryginał?
oryginał oczywiście.
itemeczek
Banned
Posts: 1,441
Joined: Dec 28 2007
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#73
Jul 23 2010 05:03pm
dobra gra, potwierdzam
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#74
Aug 2 2010 12:39pm
wiadomosc do wszystkich graczy w3 jako iz gra ta sux:
ehehe
a tak na powaznie nie podoba mi sie ta gra :/ jest dla mnie jakas taka statyczna
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#75
Aug 2 2010 12:42pm
Quote (lszcz @ Aug 2 2010 08:39pm)
wiadomosc do wszystkich graczy w3 jako iz gra ta sux:
http://pics.kuvaton.com/kuvei/drillobird.jpg
ehehe
a tak na powaznie nie podoba mi sie ta gra :/ jest dla mnie jakas taka statyczna
Nie znasz sie synek.
jamjestpan
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold
:
651.00
#76
Aug 2 2010 12:50pm
super gra, jak mam możliwość to gram, ofc bn
ppbaker
Member
Posts: 5,486
Joined: Dec 2 2005
Gold
:
0.00
#77
Aug 2 2010 01:11pm
Quote (kulka @ Jun 25 2010 03:31pm)
grac ktos z was w to? pokaram 1vs1 solo 4 fun lub za fg. (ostrzegam wysoki skill)
mmm, jeszcze rok temu bym sie skusil [;
AngryUser
Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold
:
91.00
#78
Aug 2 2010 03:09pm
da się grać przez hamachi?
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#79
Aug 2 2010 03:35pm
Quote (AngryUser @ Aug 2 2010 11:09pm)
da się grać przez hamachi?
Da z innymi zlodziejami
Fryc
Member
Posts: 10,623
Joined: Nov 25 2007
Gold
:
104.90
#80
Aug 3 2010 02:27am
teraz tylko DotA juz na garenie
jak cos acc: Fryc88
chetnie zawsze zagram jak jestem online
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
6
7
8
9
10
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact