d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:47am
o albo lecha jeszcze cala masa plebow napierdala
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 08:47am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:45pm)
wszyscy gimnazjalisci to napoerdalaja, ot co ty faktycznie tez jeszcze nie jestes zbyt rozwiniety (o ile kiedy kolwiek bedziesz) wiec bez obaw mozesz pic to plebowate piwo.


O, nadczłowiek zabrał głos w dyskusji.
Pozdrów Ewę - dziewczę z internetu.
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
Dec 30 2009 08:48am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 16:44)
No to w takim razie co jest piwem?


Dębian, perła, tyskie gronie, okocim mocarny. Najprawdziwsze to te które pedałom najmniej smakują. A najgorsze to te które piją najczęściej.
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:49am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 14:47)
O, nadczłowiek zabrał głos w dyskusji.
Pozdrów Ewę - dziewczę z internetu.


sam mozesz to zrobic, pomachaj do monitora
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:49am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 03:45pm)
wszyscy gimnazjalisci to napoerdalaja, ot co ty faktycznie tez jeszcze nie jestes zbyt rozwiniety (o ile kiedy kolwiek bedziesz) wiec bez obaw mozesz pic to plebowate piwo.


Kiedy kolwiek
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:50am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:49)
Kiedy kolwiek


OJAJEBIE, ZAJEBISTY ARGÓMENT

This post was edited by MaxI_KiNg on Dec 30 2009 08:51am
Member
Posts: 16,421
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,405.00
Dec 30 2009 08:52am
a piliscie kiedys zlotego bazanta? to bylo piwo :)
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 08:52am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:49pm)
sam mozesz to zrobic, pomachaj do monitora


Między słowem, a znakiem interpunkcyjnym nie "stawiamy" spacji.
Wróć do podstawówki, gimbusie.

Quote (GoT @ Dec 30 2009 04:48pm)
Dębian, perła, tyskie gronie, okocim mocarny. Najprawdziwsze to te które pedałom najmniej smakują. A najgorsze to te które piją najczęściej.


No, w sumie spoko piwa wymieniłeś.

Quote (kuchcik @ Dec 30 2009 04:52pm)
a piliscie kiedys zlotego bazanta? to bylo piwo :)


Spoko browar.

This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 08:53am
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 08:52am
Odpowiadając na głowny motyw tematu: nigdy nie stwierdziłem że Redd's jest zle. Fajnie się dla smaku pije.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:53am
Quote (unstoppable_one @ Dec 30 2009 03:47pm)
O, nadczłowiek zabrał głos w dyskusji.
Pozdrów Ewę - dziewczę z internetu.


Ale tu akurat ma racje. Redda pije gimnazjum, które boi się, żeby mama go nie wyczuła. Sam tak robiłem jak miałem 15 lat. Ciężko było wtedy chlać np mocnego okocimia, czy tatre ;)

Quote (GoT @ Dec 30 2009 03:48pm)
Dębian, perła, tyskie gronie, okocim mocarny. Najprawdziwsze to te które pedałom najmniej smakują. A najgorsze to te które piją najczęściej.


Tyskie gronie piją nooby. W chuj lepsze jest książęce.

This post was edited by DrumAndBase on Dec 30 2009 08:54am
Go Back To Polska Topic List
Prev167891020Next
Add Reply New Topic New Poll