d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev167891058Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Oct 2 2009 01:02pm
Quote (Hastner @ Fri, 2 Oct 2009, 19:36)
To mods: I paid for this topic and serious business is doing right here. Please, don't close it.

Wybory na pleba roku zbliżają się nieuchronnie.
Pragnę poznać waszych faworytów, godnych dostąpienia tego niewątpliwego zaszczytu.
Ze względu na skromną ilość opcji możliwych do zawarcia w ankiecie, wybrałem osoby, które według mnie najbardziej zasługują na to wyróżnienie.
Zapraszam do głosowania.

Na prośbę ludu, do ankiety został dodany michald13.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=35818138&f=230


przynajmniej trzy postacie powinny walczyc na smierc i zycie o ten tytul ;)
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Oct 2 2009 01:03pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 07:02pm)
Jak biorę udział w konkursie i oddane stadko moich hejterów wnosi mnie na swoich ramionach na najwyższy stopień podium, to chciałbym mieć z tego jakąś nagrodę ;)


w jakim świecie ty zyjesz ? jestes tutaj dla 90 % pierdolonym gównem.
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 2 2009 01:04pm
Quote (trader808 @ Fri, Oct 2 2009, 08:58pm)
Ach ta Twoja "miłość" do niej, Łukaszu. :ph34r:


Hehe :D

Quote (rollen @ Fri, Oct 2 2009, 08:48pm)
nua /spiochek/pekin

Dlaczego uważasz, że jest plebem?
Nie rzuca się raczej w oczy ...
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2009 01:05pm
ezsnowman , maxi king , bojan
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Oct 2 2009 01:05pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, 2 Oct 2009, 20:57)
Jesteś spod Krakowa. Przyjdź i mi je daj... ;) Czy będziesz spierdalał jak Azurek?


O KURWA ALEŚ TY SIĘ MOCNY ZROBIŁ
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Oct 2 2009 01:05pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 07:02pm)
Jak biorę udział w konkursie i oddane stadko moich hejterów wnosi mnie na swoich ramionach na najwyższy stopień podium, to chciałbym mieć z tego jakąś nagrodę ;)


cieszysz sie z tego ze niemal kazdy nazywa cie plebem :O ?
Banned
Posts: 11,366
Joined: Sep 5 2006
Gold: 2.34
Warn: 40%
Oct 2 2009 01:05pm
Quote (Shapiro @ Fri, 2 Oct 2009, 20:53)
Easy now,

Glosuje na michalda13 oczywko (dzisiaj go pozdrawiam serdecznie). Zaczelo sie od tego ze bardzo utkwily mi w pamieci jego spierdolone gadki na temat innych wyznan, ras czy kultur.
Od tamtego momentu typ zostan niezle zmieszany z blotem przez wszystkich userow jednak jakims cudem wybrnal z tego i teraz jako tako funkcjonuje na tym forum. Ostatnie "dramy" jego produkcji nie byly ani troche fajnymi dramami. Tylko osmieszyl sie wytaczajac swoje najciezsze dziala i niszczac rl innej spierdolinie jaka jest monia89.
Tak wiec michald13 to moj typ na pleba roku. Pozdrawiam Cie debilu. :hello:
Dalej, chcialbym powiedziec kilka slow na temat innych uczestnikow tej jakze waznej ankiety.
Anwil- caly rok napierdalal faile az bylo milo. Blaganie o fg na polamana noge czy zdjecie po jednym browarze rozpierdalaly mnie na lopaty. Do tego drama z ezim (1k fg przegrane ze mna w pokera). Niezle.
Lucek- nigdy nie interesowaly mne jego teamty ani tematy na jego temat ale zyskal calkiem niezly fam wsrod uzytkownikow jako pleb wiec pewnie cos w tym jest.
mysz15- debil. jak to juz Maciey powiedzial, zatrzymal sie na poziomie 5 latka. Imo calkiem niezly troll i prowokator.
monia89- no to jest wyjatkowy pleb. Chuj wie jak to do nas trafila i skad ja przywialo. Najglupsza przedstawicielka plci przeciwnej jaka kiedykolwiek widzialem. Posty na poziomie 12 letniej dziewicy. Szkoda ze nie pisze PoK3M0N3M.
maxi_king- tylko eva.jps sherlock'd by diz4ster mi sie przypomina. Poza tym debilne posty.
playerthree- szczerze nie wiem co on robi w tej ankiecie. Czasami cos glupiego pierdolnie ale to i najlepszym sei zdaza..
nua- prowokator. nic wiecej. calkiem nieze mu to wychodzi. pewnie ma niezla zabawe przed kompem czytajac hejterskie posty na jego temat.
spiochek- Romeo tysiaclecia. Szkoda ze wypierdolil z jsp bo smiesznie bylo poczytac jego przeciekajace spierdoleniem posty na temat moni89 i skiby. Wyjatkowo spierdolony user. Troche zapomniany.
ezsnowman- rand jakich malo. Probowal sie wybic na plecach murzynow polskiej sekcji ale nie za bardzo mu to wyszlo. Malo szkodliwy i do tego glupi.


wat kurwa, gracztrzeci to permanentny idiota.
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 2 2009 01:06pm
Quote (Reakwon @ Fri, Oct 2 2009, 09:05pm)
wat kurwa, gracztrzeci to permanentny idiota.


Potwierdzam.
Debilizm wylewa mu się z głowy uszami.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 01:06pm
Quote (graczjeden @ Fri, Oct 2 2009, 09:05pm)
cieszysz sie z tego ze niemal kazdy nazywa cie plebem :O ?


Tak sobie to przeglądam i szczerze powiedziawszy większości osób które po mnie jadą nawet nie znam :Cry:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 01:08pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 07:06pm)
Tak sobie to przeglądam i szczerze powiedziawszy większości osób które po mnie jadą nawet nie znam :Cry:


ale one cie znaja, sam do tego dążysz.
Go Back To Polska Topic List
Prev167891058Next
Closed New Topic New Poll