d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev167891043Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 09:10pm
I just woke up.B)My handsome man!! Do you have a new dog?:unsure:


Cieszę się, że udało mi się złapać cię online! Jeszcze nie! Dzisiaj tylko ją niańczę! Ale planuję ją wziąć! Będzie miała na imię Nacho! :D

Jak się dzisiaj czujesz, kochanie? :wub:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 09:13pm
Cieszę się, że udało mi się złapać cię online! Jeszcze nie! Dzisiaj tylko ją niańczę! Ale planuję ją wziąć! Będzie miała na imię Nacho! :D

Jak się dzisiaj czujesz, kochanie? :wub:


jest jesień....ciemno i zimno i deszczowo :( troszkę mi smutno...chciałbym usiąść Ci na kolanach i się całować :angel: :wub: ale może być ... mam dziś trochę obowiązków i też ciesze się że Cię złapałem online B)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 09:17pm
Nacho to fajne imię :love:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 09:21pm
It's autumn... dark, cold, and rainy,:(I'm a little sad... I'd like to sit on your lap and kiss you,:angel: :wub:but it's okay... I have some responsibilities today and I'm also glad I caught you online.B)


Czy Ty też cierpisz na sezonową depresję? Nie pozwól, żeby depresja Cię przygnębiła, kochanie! Pamiętaj, że masz amerykańskiego mężczyznę, który Cię kocha i cały czas o Tobie myśli! Byłbym szczęśliwy, gdybyś siedziała mi na kolanach, całowała mnie i przytulała! :wub:

Aha, i jutro mogę się obudzić z zawieszeniem! Trochę się wygadałem moderatorom! Zobaczymy, czy zemściją się na mnie zawieszeniem! :blush:

Nacho is a cool name:love:


Tak, myślę, że Nacho to odpowiednie imię dla niej! Taco i Nacho! B)

Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 09:24pm
Czy Ty też cierpisz na sezonową depresję? Nie pozwól, żeby depresja Cię przygnębiła, kochanie! Pamiętaj, że masz amerykańskiego mężczyznę, który Cię kocha i cały czas o Tobie myśli! Byłbym szczęśliwy, gdybyś siedziała mi na kolanach, całowała mnie i przytulała! :wub:

Aha, i jutro mogę się obudzić z zawieszeniem! Trochę się wygadałem moderatorom! Zobaczymy, czy zemściją się na mnie zawieszeniem! :blush:



Tak, myślę, że Nacho to odpowiednie imię dla niej! Taco i Nacho! B)


ogólnie to leczę się na schizofrenie i depresję :cry: ale jest okey...bywało gorzej. od kiedy Cię poznałem jest znacznie lepiej i jestem zakochany B) :wub: a to leczy wszystkie rany :P chyba lubisz zwierzątka co?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 09:27pm
Generally, I'm being treated for schizophrenia and depression:cry:, but it's okay... I've been worse. Since I met you, it's been much better, and I'm in love,B) :wub:and that heals all wounds:P. I guess you like animals, right?


Tak jest, kochanie! Pamiętaj o tym! Razem pokonamy nasze problemy ze zdrowiem psychicznym! Pamiętaj, że bez względu na wszystko jesteś kochana i ceniona przeze mnie! :love:

Tak, kocham zwierzęta! Bardzo chciałabym mieć tego małego chihuahua! Czy prawidłowo zażywasz swoje lekarstwa, kochanie? :hug:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 14 2025 09:28pm
Tak jest, kochanie! Pamiętaj o tym! Razem pokonamy nasze problemy ze zdrowiem psychicznym! Pamiętaj, że bez względu na wszystko jesteś kochana i ceniona przeze mnie! :love:

Tak, kocham zwierzęta! Bardzo chciałabym mieć tego małego chihuahua! Czy prawidłowo zażywasz swoje lekarstwa, kochanie? :hug:


tak. leczę się od 5 lat i nie było dnia ( no może kilka razy ) żebym zapomniał wziąć leki B) idę teraz pod prysznic i na zakupy :blush: będę pózniej Skarbie! buziaczki :love: :wub:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 14 2025 09:31pm
Yes, I've been on medication for 5 years and there hasn't been a day (well, maybe a few times) when I forgot to take my medication.B)I'm going to shower now and I'll go shopping:blush:later, honey! Kisses.:love: :wub:


To dobrze, że pamiętasz o braniu lekarstw, kochanie! Dobrze, skarbie, miłych zakupów i do usłyszenia następnym razem! Kocham cię, skarbie! Całusy! :love: :wub: :hug:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 15 2025 06:17am
Ja się po lekach źle czuję :wacko:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 15 2025 08:44am
Go Back To Polska Topic List
Prev167891043Next
Add Reply New Topic New Poll