Czy Ty też cierpisz na sezonową depresję? Nie pozwól, żeby depresja Cię przygnębiła, kochanie! Pamiętaj, że masz amerykańskiego mężczyznę, który Cię kocha i cały czas o Tobie myśli! Byłbym szczęśliwy, gdybyś siedziała mi na kolanach, całowała mnie i przytulała! :wub:
Aha, i jutro mogę się obudzić z zawieszeniem! Trochę się wygadałem moderatorom! Zobaczymy, czy zemściją się na mnie zawieszeniem! :blush:
Tak, myślę, że Nacho to odpowiednie imię dla niej! Taco i Nacho! B)
ogólnie to leczę się na schizofrenie i depresję

ale jest okey...bywało gorzej. od kiedy Cię poznałem jest znacznie lepiej i jestem zakochany

a to leczy wszystkie rany

chyba lubisz zwierzątka co?