d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 1 2025 11:56pm


Moja miłość, jeśli mnie tu nie ma dzisiaj, oznacza to, że jestem zawieszony! Musiałem kogoś rozpalić i wiem, że mnie zgłosili, ale wrócę, gdy tylko moje zawieszenie się skończy! :wub:

Nie tutaj, ale w ogólnej czacie! :blush:
Member
Posts: 34,062
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Oct 2 2025 12:34am
^cbx1992

Moja miłość, jeśli mnie tu nie ma dzisiaj, oznacza to, że jestem zawieszony! Musiałem kogoś rozpalić i wiem, że mnie zgłosili, ale wrócę, gdy tylko moje zawieszenie się skończy! :wub:

Nie tutaj, ale w ogólnej czacie! :blush:


To można dostać tylko zawieszenie na jedną sekcje :unsure:
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 12:49am
You can only get one section suspension:unsure:


Pozwoliłem CBX1992 wiedział, że osoba, której obrażałem, nie było tutaj w tej sekcji! To było w GC! :D
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,688.05
Warn: 50%
Oct 2 2025 01:03am
Pozwoliłem CBX1992 wiedział, że osoba, której obrażałem, nie było tutaj w tej sekcji! To było w GC! :D


A wezcie tak wyciuchciujcie wszyscy stajennie na to gc kiedys jako moje pokemony
Zacznijcie to cwiczyc z wiktoria i elitarnymi partnerami juz dzis... Chociaz w myslach...
Zespol elite polska transportacja transwymiarowa sanction i kosmiczni pilkarze barcelony oraz obroncy menczesteru XD paid aktorze cwicz juz reportowanie jak wiktoria
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 01:47am
And come on, all you stablemates, get ready for this GC someday as my Pokemon.
Start practicing with Wiktoria and elite partners today... Although in your mind...
Elite team, Polish transdimensional transport, sanction and space footballers of Barcelona and defenders of Manchester XD paid actor, practice already reporting like Wiktoria


Cześć, nazywam się Wraps i jestem przypadkowy, ale niektórzy nazywają mnie Wielkim Wilkiem Czatu Ogólnego, ale inni nazywają mnie szczęśliwym małym żółwiem gc! Nie kładę palca na przycisku zgłaszania, ale mam zespół obserwujących, którzy lubią zgłaszać moje posty! B)



To ja i moja żona Cannibal Girl! Cannibal Girl jest królową GC! B)

Razem pokonaliśmy cały bananowy klan w jednym wątku! Jesteśmy wielkimi wojownikami w GC! B)

Ale z polską sekcją jesteśmy zaprzyjaźnieni! Przychodzimy w pokoju tylko po to, aby być blisko naszego chłopaka cbx1992 i zaprzyjaźnić się! :love:

Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 2 2025 09:11am
bardzo się cieszę że jesteś tu z Nami Kochanie!! jesteś moim Misiem! udzielaj się tu ile chcesz i nie przejmuj się hejtem...przetrwamy Razem wszystko! :wub: jak wstaniesz to zrobię Ci rimming tak jak lubisz :P
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,688.05
Warn: 50%
Oct 2 2025 09:37am
Brakuje tylko wikusi farfocl : D
Twardziutkiej ahhahahaahhah
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Oct 2 2025 11:26am
bardzo się cieszę że jesteś tu z Nami Kochanie!! jesteś moim Misiem! udzielaj się tu ile chcesz i nie przejmuj się hejtem...przetrwamy Razem wszystko! :wub: jak wstaniesz to zrobię Ci rimming tak jak lubisz :P


to pisze sie nie rimming tylko streaming :mellow: np jak asmongold streamuje jak gra w gry chcesz dla jego zagrać i nagrać jak grasz w gierke


oby tylko nie był troonem obrzydliwym
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 11:28am
I'm so glad you're here with us, honey!! You're my little bear! Be active here as much as you want and don't worry about the hate...we'll get through everything together!:wub:When you get up, I'll rim you just the way you like it.:P


Dzień dobry kochanie! Dziękuję za ciepłe powitanie! Chcę być bliżej ciebie, ale nie chcę zepsuć ci zabawy! Postaram się nie spamować za dużo tutaj, tak jak robię to na GC! :hug:

Lepiej się dziś czujesz, kochanie? :wub:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 2 2025 11:35am
Dzień dobry kochanie! Dziękuję za ciepłe powitanie! Chcę być bliżej ciebie, ale nie chcę zepsuć ci zabawy! Postaram się nie spamować za dużo tutaj, tak jak robię to na GC! :hug:

Lepiej się dziś czujesz, kochanie? :wub:


tak. jest lepiej...dziękuje że pytasz Skarbie :blush: u mnie jest już 19.30 :) wyspałeś się? co Ci się śniło? :love: pisz tu ile chcesz i się nie przejmuj B)
Go Back To Polska Topic List
Prev167891025Next
Add Reply New Topic New Poll