d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oł Noł Achtung Achtung!
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 08:28am
Bardzo dobrze być patriota B) tylko jak coś jest chujowe to trzeba umieć też powiedzieć że jest chujowe. Jak dla przykładu polskie rozdawnictwo B)


Rosjanki mają zajebiste stópki drogi kolego B)
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 14 2025 09:52am
Rosjanki mają zajebiste stópki drogi kolego B)


Czy to argument za atakiem?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2025 10:31am
Rosjanki mają zajebiste stópki drogi kolego B)


Iso pic B)
Member
Posts: 34,139
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 14 2025 01:26pm
Iso pic B)


Też byt jakieś dowody potrzebował B)
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 15 2025 02:12am
W Rosji też są różni ludzie. Lepsi i gorsi


U władzy są tam źli ludzie.
A zwykli ludzie są przesiąknięci propagandą o wielkim imperium które może atakować i gwałcić kogo chce bo "my są wielka Rosja i możemy robić co chcemy".
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 02:22am
U władzy są tam źli ludzie.
A zwykli ludzie są przesiąknięci propagandą o wielkim imperium które może atakować i gwałcić kogo chce bo "my są wielka Rosja i możemy robić co chcemy".


No nie każdy chyba taki jest.
Member
Posts: 34,139
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 15 2025 02:26am
No nie każdy chyba taki jest.


No nie każdy B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 15 2025 02:26am
No nie każdy B)


Znam jednego spoko ruska, mam go w fl.
Member
Posts: 34,139
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 15 2025 04:10am
Tych lepszych jest tylko maksymalnie 1%

Ogólnie spotkałem kilku Rusków w swoim życiu i różnica jest taka, że Polak jak wyjedzie gdzieś gdzie mu się lepiej żyje np. Do Niemca to ma wyjebane w Polskę. Natomiast Rusek mimo że w Rosji srał zimą do latryny osiedlowej, a u niemcat ma prywatny kibel to dla niego Rosja i tak jest najlepsza na świecie koniec historii. B)


Idealny obrazek internetowy obrazujący stan Rusków na emigracji
Go Back To Polska Topic List
Prev1678
Add Reply New Topic New Poll