d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dino
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 08:58pm
Czekam, aż otworzą i idę po energola. Chyba się trochę od nich uzależniłem ostatnio.
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 8 2025 11:22pm
Wyladowalem przez to gowno w szpitalu w uk kiedys nie pij tego guwna za duzo. Poza tym sam cukier
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 11:36pm
Wyladowalem przez to gowno w szpitalu w uk kiedys nie pij tego guwna za duzo. Poza tym sam cukier


Więcej niż jednego dziennie nie wypiję i piję co kilka dni raczej. Ostatnie 3 dni miałem tak, że codziennie.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 15 2025 11:10am
Wczoraj Dino bylo do 23 B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 11:35am
Wczoraj Dino bylo do 23 B)


A dzisiaj zamknięte.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 15 2025 11:39am
A dzisiaj zamknięte.


No ale jutro już otwarte od 6 B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 15 2025 01:39pm
No ale jutro już otwarte od 6 B)


Nawet tam nie idę, robię sobie przerwę od energoli 🙈🙉🙊
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 12:25pm
Właśnie idę do dino.
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 16 2025 01:15pm
Właśnie idę do dino.


Ja byłem dziś i porozmawiałem sobie z dwoma młodyni paniami co właśnie rozpoczęły pracę w dino B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 16 2025 01:17pm
Ja byłem dziś i porozmawiałem sobie z dwoma młodyni paniami co właśnie rozpoczęły pracę w dino B)


Ja też często rozmawiam z kasjerkami B)
Go Back To Polska Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll