rog azoth + deathadder v3 pro ale wymieniam niedlugo bo scroll sie zjebau ;_;
używałem Trinity od razera tylko Razer nie ma sterowników pod arm - potem zmieniłem na corsaira, wolałem razera, ale do pracy używam teraz tego logitecha, ale myszki Razer robi na prawdę superowe