d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1695696697698699720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 12 2013 11:43am
Quote (crunk_mp @ 12 Feb 2013 18:07)
http://sf.kalais.net/bron.html - strona do porównywania broni.

A co do postaci, to wiadomo, że główna cecha powinna być najbardziej rozwinięta. Ja zwiadowcą, zbieram przedmioty głównie pod dexa, dlatego dexa mam najwięcej. Koszt dexa i vita u mnie wynosi mniej więcej tyle samo. Co do szczęścia na moim poziomie jeden punkt dexa równał się chyba 20 czy nawet więcej punktom szczęścia, dlatego też ostatnio ostro rozwinąłem tę cechę. Kumacie, kosztem kilku punktów dexa/wita rozwinąłem masę punktów szczęścia i znacznie mi krytyk podskoczył, atm mam coś koło 44%. Miałbym mniej, ale ostatnio znalazłem dobry łuk ze statami do @cech.

@Damundo chujowo, że doprowadziłeś do czegoś takiego, że nie masz ani jedej mikstury. Nie musisz wydawać grzybów na nowe przedmioty w sklepie, ja czasem robię tak: kupuję jakiś tańszy przedmiot i wtedy jest szansa, że na jego miejscu pokaże się jakaś mikstura. Masz mikstury, masz więcej dexa/vita/szczęścia. Dzięki temu masz większą szansę, że szybciej zrobisz kolejny loch, a w lochach wiadomo dużo expa, szansa na arty. Więcej expa za lochy to większy lvl, większy lvl, to większe zarobki.

e: i klaser, na tych poziomach co macie powinniście mieć już po 90%+


mam 39,49 krytyk a klaser 95,12%
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 14 2013 09:53am
6 grzybków dzis trafiłem w sumie razem z pierwszym z questa :) wideo sie trafiło dwa razy co dziwne :P 3 grzybki z questow B) a martwiłem się że nic nie będe miał na event
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 14 2013 10:07am
Quote (SeZoN @ 14 Feb 2013 16:53)
6 grzybków dzis trafiłem w sumie razem z pierwszym z questa :) wideo sie trafiło dwa razy co dziwne :P 3 grzybki z questow B) a martwiłem się że nic nie będe miał na event


Ostatnio na grzybowym evencie po 3 awkach miałem chyba jednego grzyba na plusie.
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Feb 15 2013 06:05pm
Mam ostatnio coraz mniej czasu na szejksy... Byłby ktoś chętny do opiekowania się kontem- woj, 276 lvl@s10?

This post was edited by Pozdrawiam on Feb 15 2013 06:05pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 15 2013 06:21pm
Zaczal sie grzybowy event, napierdalam.

@Pozdrawiam, sa automatyczni przyjaciele, ale nie wolno o nich mowic wiec nie bede.
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Feb 15 2013 06:26pm
Quote (Damundo @ Feb 16 2013 01:21am)
Zaczal sie grzybowy event, napierdalam.

@Pozdrawiam, sa automatyczni przyjaciele, ale nie wolno o nich mowic wiec nie bede.


Don't you say.
Ale do automatycznych przyjciół trzeba mieć choć 5 min dostępu do kompa dziennie. Ja aktualnie co 3 dni czasami dochodzę do kompa.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Feb 16 2013 01:29am
Nie wiem czy ktoś zauważył ale u grzybiarza w gratisach mamy watch video, no i za obejrzenie reklamy dostajemy 2 grzyby ;) Raz dziennie można chyba z tego skorzystać.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Feb 16 2013 01:37am
Quote (Groch @ Feb 16 2013 07:29am)
Nie wiem czy ktoś zauważył ale u grzybiarza w gratisach mamy watch video, no i za obejrzenie reklamy dostajemy 1 grzyba ;) Raz dziennie można chyba z tego skorzystać.


Fix :ph34r:
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 16 2013 01:47am
Quote (Groch @ 16 Feb 2013 08:37)
Fix  :ph34r:


od dwóch dni moge oglądać dwa wideo (wczoraj dwa razy wideo z misiem a przed wczoraj dwa rózne wideo)
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Feb 16 2013 01:48am
Quote (SeZoN @ Feb 16 2013 07:47am)
od dwóch dni moge oglądać dwa wideo (wczoraj dwa razy wideo z misiem a przed wczoraj dwa rózne wideo)


No to muszę częściej do tego grzybiarza zaglądać :o
Go Back To Polska Topic List
Prev1695696697698699720Next
Add Reply New Topic New Poll