United jest klubem z 3 najwiekszym expected goals. Musimy zaczac grac rowno. Mecze ze spurs, notthingam i evertonem to byly srogie wpadki. Moglismy isc na swieta bedac #2 w PL. Progress i tak jest.
PL to potwor liga. Taka barcelona przyjezdza na stamford bridge i dostaje od chelsea. Tak, od chelsea, ktora dostaje 3 bramki od leeds. Barcelona i Madryt w PL to by byly druzyny ze srodka tabeli. Fizycznosc, tempo PL by zajechala tych lamusow po 4 kolejkach.
ladnie wyjasniles anty fanow. madre slowa, drogi kolego.