d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1694695696697698720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Feb 11 2013 04:01am
Quote (SeZoN @ Feb 11 2013 07:11am)
a ustawiłem wczoraj do 23:55 i policzyło mi warte jak w zwykły dzień już drugi raz mi się tak zdarzyło  :unsure:


pieniadze wyplaca ci dopiero jak po skonczonej warcie wejdziesz w sfgame, dlatego jak ustawiles wczoraj a wszedles dzisiaj to dostales bez bonusow.

Quote (Pozdrawiam @ Feb 10 2013 05:39pm)
Mam podobne ceny. Wkurwiające jest, jak po 4 misjach już jest limit golda. Na szczęście bot ma funkcję rozdawania statów :D


szkoda tylko ze nie dziala na w8
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 11 2013 05:34am
Quote (Romek_PL @ 11 Feb 2013 11:01)
pieniadze wyplaca ci dopiero jak po skonczonej warcie wejdziesz w sfgame, dlatego jak ustawiles wczoraj a wszedles dzisiaj to dostales bez bonusow.



szkoda tylko ze nie dziala na w8



Quote (crunk_mp @ 11 Feb 2013 07:18)
Chyba trzeba być online, jak kończy się warta o tej 23:55. W nocy się zalogowałem i policzyło mi normalnie.




chyba tak :)

Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 12 2013 07:37am
Zawsze mam problem z artefaktami, nigdy nie wiem kiedy już należy dany wymienić ;x
Np. tarcza. mam taką 132 siły/wytrzymałości/szczęścia, a w questach np. takie po 240 siły i nie wiem czy warto wymienić. Tak samo z tymi itemami po 115@, nie mam pojęcia ile single stat item musi mieć tego stata żeby się już opłacało wymienić :wacko:
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 12 2013 08:21am
Quote (Damundo @ 12 Feb 2013 14:37)
Zawsze mam problem z artefaktami, nigdy nie wiem kiedy już należy dany wymienić ;x
Np. tarcza. mam taką 132 siły/wytrzymałości/szczęścia, a w questach np. takie po 240 siły i nie wiem czy warto wymienić. Tak samo z tymi itemami po 115@, nie mam pojęcia ile single stat item musi mieć tego stata żeby się już opłacało wymienić :wacko:


ja mam na swoim barbie (lvl 151) mam tarcze 157 do wszystkich a w sklepie/misjach mam tarcze po 300-308 siły,wiec narazie zostawiam artefakt,a tak to mam pierscień,pas i helm do sily reszta rzeczy nosze arty z +@ cech :) nie wqiem czy dobrze ale daje rady jakoś z takim setupem

staty

siła 1300 podstawa 4140 z itemami
dex 701 podstawa 1265 z itemami
int 701 podstawa 1265 z itemmi
wytrzymałość 1200 podstawa 2345 z itemami
szczescie 1000 podstawa 2355 z itemami

mam na sobie 3 mikstury 25% (siły,wytrzymałości i szczęścia)


btw ktoś mi powie czy dobra ta postać na swój lvl?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 12 2013 10:33am
Ja aktualnie na 119lvl mam

siła 866 podstawa 2280 z itemami
dex 431 podstawa 1130 z itemami
int 431 podstawa 1130 z itemmi
wytrzymałość 811 podstawa 1762 z itemami
szczescie 761 podstawa 1712 z itemami

Bez żadnych potów atm. 2 itemy z czysta siłą, 2 z ~118 sila/vit/szczęście i reszta @staty. Jakoś tak w miarę po równo staram się rozwijać sile/vite i lekko mniej szczęście. Nie wiem w sumie czy dobrze i czy staty mam na dość przyzwoitym poziomie jak na mój lvl, no ale może jakiś ekspert nakieruje ;D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 12 2013 11:07am
http://sf.kalais.net/bron.html - strona do porównywania broni.

A co do postaci, to wiadomo, że główna cecha powinna być najbardziej rozwinięta. Ja zwiadowcą, zbieram przedmioty głównie pod dexa, dlatego dexa mam najwięcej. Koszt dexa i vita u mnie wynosi mniej więcej tyle samo. Co do szczęścia na moim poziomie jeden punkt dexa równał się chyba 20 czy nawet więcej punktom szczęścia, dlatego też ostatnio ostro rozwinąłem tę cechę. Kumacie, kosztem kilku punktów dexa/wita rozwinąłem masę punktów szczęścia i znacznie mi krytyk podskoczył, atm mam coś koło 44%. Miałbym mniej, ale ostatnio znalazłem dobry łuk ze statami do @cech.

@Damundo chujowo, że doprowadziłeś do czegoś takiego, że nie masz ani jedej mikstury. Nie musisz wydawać grzybów na nowe przedmioty w sklepie, ja czasem robię tak: kupuję jakiś tańszy przedmiot i wtedy jest szansa, że na jego miejscu pokaże się jakaś mikstura. Masz mikstury, masz więcej dexa/vita/szczęścia. Dzięki temu masz większą szansę, że szybciej zrobisz kolejny loch, a w lochach wiadomo dużo expa, szansa na arty. Więcej expa za lochy to większy lvl, większy lvl, to większe zarobki.

e: i klaser, na tych poziomach co macie powinniście mieć już po 90%+

This post was edited by crunk_mp on Feb 12 2013 11:17am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 12 2013 11:19am
Quote (crunk_mp @ 12 Feb 2013 18:07)
@Damundo chujowo, że doprowadziłeś do czegoś takiego, że nie masz ani jedej mikstury. Nie musisz wydawać grzybów na nowe przedmioty w sklepie, ja czasem robię tak: kupuję jakiś tańszy przedmiot i wtedy jest szansa, że na jego miejscu pokaże się jakaś mikstura. Masz mikstury, masz więcej dexa/vita/szczęścia. Dzięki temu masz większą szansę, że szybciej zrobisz kolejny loch, a w lochach wiadomo dużo expa, szansa na arty. Więcej expa za lochy to większy lvl, większy lvl, to większe zarobki.


W tej chwili mam w eq 4 mixtury te największe, 2 do vita i po jednej do siły i szczęścia :D Więc spoko, po prostu mi się świeżo stare skończyły. Obecnie jestem na takim etapie lochów, że od kilku dni nie mogę ubić pierwszego typa w 9. lochu, a reszta jest od niego jeszcze mocniejsza, więc chyba nie będę teraz ich pił, tylko poczekam z 1-2 dni, jak będę miał pecha w gabinecie to może nawet do weekendu je potrzymam ;d

Co do wyboldowanego fragmentu, z gabinetu magii zawsze kupuje itemy aż do momentu, kiedy są same z +x grzybami w cenie ;d Właśnie w poszukiwaniu mixów. Nie martw się, aż taki nieogarnięty to nie jestem :D
Co do samych grzybów, atm mam 32 i zbieram na grzybowy weekend na smoka+na masę awanturniczości. Nie wydaję ich na nic innego, na pewno nie na itemy ;d

/e: no z klaserem przyslackowałem nieco i mam 72% atm, muszę znowu poatakować jakieś lowy ;x

This post was edited by Damundo on Feb 12 2013 11:19am
Member
Posts: 1,665
Joined: Dec 10 2012
Gold: 7,000.92
Feb 12 2013 11:23am
GRA ktoś na serwerze 14? to zaprosze do gildii
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 12 2013 11:26am
Quote (Damundo @ 12 Feb 2013 18:19)
W tej chwili mam w eq 4 mixtury te największe, 2 do vita i po jednej do siły i szczęścia :D Więc spoko, po prostu mi się świeżo stare skończyły. Obecnie jestem na takim etapie lochów, że od kilku dni nie mogę ubić pierwszego typa w 9. lochu, a reszta jest od niego jeszcze mocniejsza, więc chyba nie będę teraz ich pił, tylko poczekam z 1-2 dni, jak będę miał pecha w gabinecie to może nawet do weekendu je potrzymam ;d

Co do wyboldowanego fragmentu, z gabinetu magii zawsze kupuje itemy aż do momentu, kiedy są same z +x grzybami w cenie ;d Właśnie w poszukiwaniu mixów. Nie martw się, aż taki nieogarnięty to nie jestem :D
Co do samych grzybów, atm mam 32 i zbieram na grzybowy weekend na smoka+na masę awanturniczości. Nie wydaję ich na nic innego, na pewno nie na itemy ;d

/e: no z klaserem przyslackowałem nieco i mam 72% atm, muszę znowu poatakować jakieś lowy ;x



http://sf.kalais.net/lochy.html - strona do porównywania przeciwników w lochach pomoże Ci wybrać tego najsłabszego.

Czas trwania mikstur się sumuje, nie musisz trzymać w eq i czekać aż się skończy, żeby wypić następną. Chyba, że trzymasz te słabsze 15%/10%. Ja czasem tak robię jak mam miejsce w eq, a akurat trafi się jakaś mikstura 15% to nie sprzedaje tylko trzymam, bo może się przydać.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 12 2013 11:29am
Quote (crunk_mp @ 12 Feb 2013 18:26)
http://sf.kalais.net/lochy.html - strona do porównywania przeciwników w lochach pomoże Ci wybrać tego najsłabszego.

Czas trwania mikstur się sumuje, nie musisz trzymać w eq i czekać aż się skończy, żeby wypić następną. Chyba, że trzymasz te słabsze 15%/10%. Ja czasem tak robię jak mam miejsce w eq, a akurat trafi się jakaś mikstura 15% to nie sprzedaje tylko trzymam, bo może się przydać.


No właśnie z tej stronki korzystając wiem, że reszta jest jeszcze silniejsza ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1694695696697698720Next
Add Reply New Topic New Poll