d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev1693694695696697720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 10 2013 05:56am
pierwszy artefakt po spuszczeniu kibelka ;d
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Feb 10 2013 06:25am
Jak można jeszcze w to grać? Zapraszam do My Fantasy Online. xP
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Feb 10 2013 06:29am
Quote (SeZoN @ Feb 9 2013 07:58am)
smok jeszcze przez 5 dni :) a golda sypia nieźle btw


sypie niezle, az nie wyrabiam z kupowaniem satystyk. juz kilka razy sie nacialem ze blokowalo mi skrzynke przy 10kk golda. jeden punkt inteligencji kosztuje mnie ponad 2,5kk, mogliby podniesc limit
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 10 2013 07:50am
Quote (Romek_PL @ 10 Feb 2013 13:29)
sypie niezle, az nie wyrabiam z kupowaniem satystyk. juz kilka razy sie nacialem ze blokowalo mi skrzynke przy 10kk golda. jeden punkt inteligencji kosztuje mnie ponad 2,5kk, mogliby podniesc limit


Haha to spoko lvl, mnie na woju 1 pkt siły 10k kosztuje xd
Member
Posts: 45,821
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Feb 10 2013 10:39am
Quote (Romek_PL @ Feb 10 2013 01:29pm)
sypie niezle, az nie wyrabiam z kupowaniem satystyk. juz kilka razy sie nacialem ze blokowalo mi skrzynke przy 10kk golda. jeden punkt inteligencji kosztuje mnie ponad 2,5kk, mogliby podniesc limit


Mam podobne ceny. Wkurwiające jest, jak po 4 misjach już jest limit golda. Na szczęście bot ma funkcję rozdawania statów :D
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 10 2013 10:46am
Ja bym ostatnie zdanie skasował, bo cyberpolicja jest bezlitosna :ph34r:
Member
Posts: 45,821
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Feb 10 2013 10:47am
Quote (Damundo @ Feb 10 2013 05:46pm)
Ja bym ostatnie zdanie skasował, bo cyberpolicja jest bezlitosna :ph34r:


Bot to mój brat przecież. Bym nie używał niedozwolonych rzeczy no co ty
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 10 2013 10:50am
A nie, no to ładnie. W takim wypadku wszystko w porządku. :)
Member
Posts: 41,073
Joined: Jan 1 2007
Gold: 5,747.00
Warn: 20%
Feb 11 2013 12:11am
Quote (crunk_mp @ 8 Feb 2013 10:04)
Wcale bym się nie zdziwił jakby expa o połowę obcięli.

e: Jutro gorączka złota, ustawcie dziś wartę tak, żeby się skończyła przynajmniej minutę po północy, policzy całą wartę już w eventowych stawkach.  :thumbsup:

Sprawdzoned.


a ustawiłem wczoraj do 23:55 i policzyło mi warte jak w zwykły dzień już drugi raz mi się tak zdarzyło :unsure:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 11 2013 12:18am
Quote (SeZoN @ 11 Feb 2013 07:11)
a ustawiłem wczoraj do 23:55 i policzyło mi warte jak w zwykły dzień już drugi raz mi się tak zdarzyło  :unsure:


Chyba trzeba być online, jak kończy się warta o tej 23:55. W nocy się zalogowałem i policzyło mi normalnie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1693694695696697720Next
Add Reply New Topic New Poll