Quote (Romek_PL @ Feb 10 2013 01:29pm)
sypie niezle, az nie wyrabiam z kupowaniem satystyk. juz kilka razy sie nacialem ze blokowalo mi skrzynke przy 10kk golda. jeden punkt inteligencji kosztuje mnie ponad 2,5kk, mogliby podniesc limit
Mam podobne ceny. Wkurwiające jest, jak po 4 misjach już jest limit golda. Na szczęście bot ma funkcję rozdawania statów
