Quote (colonymike @ 18 Apr 2013 16:00)
No ale wlasnie o to chodzi ze jest tylko producentem. To pierwszy film ktorego jest producentem i jest jego, wiec watpie zeby bylo jakies byle jakie gowno.
oby

chociaz pamietam ze kiedys byla jakas fala filmow ktore sie szczycily ze producentem jest tarantino
straszne kichy potem wychodzily