d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16936946956966971410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Apr 18 2013 10:57am
Quote (myr00n @ Apr 18 2013 05:47pm)
Dużo osób tak mówi,ale mi się nie podobał. Nie był może jakimś totalnym crapem, ale jednak ostra tendencja spadkowa w porównaniu do poprzedniego, a nawet poprzednich dwóch filmów.


dla mnie to byl najlepszy batman : )
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Apr 18 2013 11:16am
ogladalem Jack Reacher wczoraj. Bardzo fajny film.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2013 11:18am
ja wczoraj w końcu deer huntera obaliłem, zacny.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Apr 18 2013 11:29am
Quote (Hver @ Apr 18 2013 06:18pm)
ja wczoraj w końcu deer huntera obaliłem, zacny.


mam na dysku ale dalej jeszce go nie zobaczyłem
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Apr 18 2013 11:45am
Quote (Hver @ Apr 18 2013 06:18pm)
ja wczoraj w końcu deer huntera obaliłem, zacny.


<5>
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 18 2013 11:57am
Quote (colonymike @ 18 Apr 2013 16:00)
No ale wlasnie o to chodzi ze jest tylko producentem. To pierwszy film ktorego jest producentem i jest jego, wiec watpie zeby bylo jakies byle jakie gowno.


oby :D

chociaz pamietam ze kiedys byla jakas fala filmow ktore sie szczycily ze producentem jest tarantino
straszne kichy potem wychodzily
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Apr 18 2013 02:55pm
Quote (cOr @ Apr 18 2013 06:57pm)
oby :D

chociaz pamietam ze kiedys byla jakas fala filmow ktore sie szczycily ze producentem jest tarantino
straszne kichy potem wychodzily


hostele?
klasyk swojego gatunku m8...
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 23 2013 10:59am
Dajcie jakiś dobry film na wieczur, tylko nie dramat, bo nie chcę żeby mi było smutno.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 23 2013 11:01am
Quote (Rafalek @ 23 Apr 2013 17:59)
Dajcie jakiś dobry film na wieczur, tylko nie dramat, bo nie chcę żeby mi było smutno.


titanic, ubawisz sie
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Go Back To Polska Topic List
Prev16936946956966971410Next
Add Reply New Topic New Poll