Quote (cOr @ Apr 17 2013 04:41pm)
Nolan jest tylko producentem... to jest(bedzie) film Snydera
ale mysle ze obok drugiej czesci hobbita to moze byc najciekawsza produkcja 2013
zobaczymy ;]
No ale wlasnie o to chodzi ze jest tylko producentem. To pierwszy film ktorego jest producentem i jest jego, wiec watpie zeby bylo jakies byle jakie gowno.