d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev16926936946956961410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 17 2013 08:00am
Quote (kaaba @ 17 Apr 2013 13:09)


supermeny juz dawno mi się przejadły, czekam na ijron mena trzy
btw. jaki wysyp w tym roku filmów na podstawie komiksów :O
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 17 2013 08:02am
Quote (1970 @ 17 Apr 2013 15:00)
supermeny juz dawno mi się przejadły, czekam na ijron mena trzy
btw. jaki wysyp w tym roku filmów na podstawie komiksów :O


oby nie bylo next hulka, jak ja przez to forum kurwa zaczalem patrzec na tego typa z pogardą -.- moje zycie nie ma sensu
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Apr 17 2013 08:37am
Quote (1970 @ Apr 17 2013 03:00pm)
supermeny juz dawno mi się przejadły, czekam na ijron mena trzy
btw. jaki wysyp w tym roku filmów na podstawie komiksów :O


superman produkcji nolana =/= zwykly superman : )
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 17 2013 09:41am
Quote (colonymike @ 17 Apr 2013 16:37)
superman produkcji nolana =/= zwykly superman : )


Nolan jest tylko producentem... to jest(bedzie) film Snydera
ale mysle ze obok drugiej czesci hobbita to moze byc najciekawsza produkcja 2013
zobaczymy ;]

This post was edited by cOr on Apr 17 2013 09:49am
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 17 2013 10:27am
Quote (cOr @ Apr 17 2013 04:41pm)
Nolan jest tylko producentem... to jest(bedzie) film Snydera
ale mysle ze obok drugiej czesci hobbita to moze byc najciekawsza produkcja 2013
zobaczymy ;]


gosc zrobil watchmena moze byc ciekawie
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Apr 18 2013 08:00am
Quote (cOr @ Apr 17 2013 04:41pm)
Nolan jest tylko producentem... to jest(bedzie) film Snydera
ale mysle ze obok drugiej czesci hobbita to moze byc najciekawsza produkcja 2013
zobaczymy ;]


No ale wlasnie o to chodzi ze jest tylko producentem. To pierwszy film ktorego jest producentem i jest jego, wiec watpie zeby bylo jakies byle jakie gowno.
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Apr 18 2013 10:34am
Ktos ma moze link do wypożyczenia "Uklad zamkniety"?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2013 10:35am
Quote (colonymike @ 18 Apr 2013 15:00)
No ale wlasnie o to chodzi ze jest tylko producentem. To pierwszy film ktorego jest producentem i jest jego, wiec watpie zeby bylo jakies byle jakie gowno.


Po ostatnim batmanie mocno bym sie zastanawial :")
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 18 2013 10:46am
Quote (myr00n @ 18 Apr 2013 17:35)
Po ostatnim batmanie mocno bym sie zastanawial :")


Quote (myr00n @ 18 Apr 2013 17:35)
Po ostatnim batmanie mocno bym sie zastanawial :")


imo dobry był
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2013 10:47am
Quote (1970 @ 18 Apr 2013 17:46)
imo dobry był


Dużo osób tak mówi,ale mi się nie podobał. Nie był może jakimś totalnym crapem, ale jednak ostra tendencja spadkowa w porównaniu do poprzedniego, a nawet poprzednich dwóch filmów.

This post was edited by myr00n on Apr 18 2013 10:48am
Go Back To Polska Topic List
Prev16926936946956961410Next
Add Reply New Topic New Poll