Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:41pm)
wez se drejwenem zagraj, fajny misio jest
no właśnie jak wróciłem do ligi miesiąc temu (po rocznej przerwie) to odrazu kupiłem skina do aatroxa i dravena xd po tygodniu znerfili dravena a aatroxa nauczyli się kontrować

Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 05:42pm)
nie mainuj postaci tylko typ
polecam asasynow

no assasyny op, ale imo fighterami o wiele ciekawiej się gra
e/ chociaż zed i fizz rozkurw sieją niemiłosierny
This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:49am