d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev168697071721473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:42am
nie mainuj postaci tylko typ

polecam asasynow :wub:
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 09:47am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:41pm)
wez se drejwenem zagraj, fajny misio jest


no właśnie jak wróciłem do ligi miesiąc temu (po rocznej przerwie) to odrazu kupiłem skina do aatroxa i dravena xd po tygodniu znerfili dravena a aatroxa nauczyli się kontrować :D

Quote (ZoltySubmarine @ Aug 9 2013 05:42pm)
nie mainuj postaci tylko typ

polecam asasynow :wub:


no assasyny op, ale imo fighterami o wiele ciekawiej się gra

e/ chociaż zed i fizz rozkurw sieją niemiłosierny

This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:49am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:49am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:47pm)
no właśnie jak wróciłem do ligi miesiąc temu (po rocznej przerwie) to odrazu kupiłem skina do aatroxa i dravena xd po tygodniu znerfili dravena a aatroxa nauczyli się kontrować :D

gowno a nie nerf. jak potrafisz zagrac nieco spokojniej early, skupic sie na stackowaniu pasywki i dopiero po 6lv wpierdolic z supportem cale kombo w przeciwnego kery to masz dodatkowego golda i juz przeciwny kery cie nie zatrzyma
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:50am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:47pm)
no właśnie jak wróciłem do ligi miesiąc temu (po rocznej przerwie) to odrazu kupiłem skina do aatroxa i dravena xd po tygodniu znerfili dravena a aatroxa nauczyli się kontrować :D



no assasyny op, ale imo fighterami o wiele ciekawiej się gra

e/ chociaż zed i fizz rozkurw sieją niemiłosierny


imo kata, akali, kha >
bruiserzy to wlasnie najnudniejsze guwno, brainless ppm na target, czasem spelle i liczysz na wygrany teamfight
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 09:55am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:49pm)
gowno a nie nerf. jak potrafisz zagrac nieco spokojniej early, skupic sie na stackowaniu pasywki i dopiero po 6lv wpierdolic z supportem cale kombo w przeciwnego kery to masz dodatkowego golda i juz przeciwny kery cie nie zatrzyma


a jak dostaniesz gank na ryj i stracisz 150 stacków to jesteś dojechany na kolejne 10 minut zzzzz

e/ oczywko argumenty typu "3 wardy na bocie", "dobry support", "defowanie" w solo q nie mają mocy


This post was edited by breakage on Aug 9 2013 09:59am
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 09:56am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:55pm)
a jak dostaniesz gank na ryj i stracisz 150 stacków to jesteś dojechany na kolejne 10 minut zzzzz


no jak masz supporta ktory ma ebole i zajmuje sie swoimi krwotokami zamiast szczelnym owardowaniem bota to tak
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 09:59am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:56pm)
no jak masz supporta ktory ma ebole i zajmuje sie swoimi krwotokami zamiast szczelnym owardowaniem bota to tak


Quote (Saskey @ Aug 9 2013 05:56pm)
e/ oczywko argumenty typu "3 wardy na bocie", "dobry support", "defowanie" w solo q nie mają mocy



zzzz
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 10:01am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 05:59pm)
zzzz


wystarczy farmic w pierwszej strefie z wardem w krzkach obok golemuw, w tribuszu i w krzakach na przeciwko twojego turreta i do 6lv jest raczej bezpieczny, watpie zeby dajwowali cie, chociaz zalezy, ale watpie xd
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 9 2013 10:03am
Quote (Saskey @ Aug 9 2013 06:01pm)
wystarczy farmic w pierwszej strefie z wardem w krzkach obok golemuw, w tribuszu i w krzakach na przeciwko twojego turreta i do 6lv jest raczej bezpieczny, watpie zeby dajwowali cie, chociaz zalezy, ale watpie xd


wtf gościu nie umiesz czytać

chyba, że jako adc kupujesz 3 wardy co 3 minuty
Banned
Posts: 2,116
Joined: Jul 18 2013
Gold: 0.10
Warn: 50%
Aug 9 2013 10:05am
Quote (breakage @ Aug 9 2013 06:03pm)
wtf gościu nie umiesz czytać

chyba, że jako adc kupujesz 3 wardy co 3 minuty


no to kurwa chyba pisze tym kapciom z yolo q ze maja postawic mi tu, tu i tu warda albo nafeeduje i wypierdalam afk, zawsze dzialalo, polecam
e/ jak czuje sie pewnie na bocie to tez kupuje wardy na bota, hue

This post was edited by Saskey on Aug 9 2013 10:07am
Go Back To Polska Topic List
Prev168697071721473Next
Add Reply New Topic New Poll