☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev
1
68
69
70
71
72
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 186624
Replies: 11962
Track Topic
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#691
Feb 9 2013 10:02am
Potrzebuję pomocy :x
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#692
Feb 9 2013 10:05am
Quote (mysk8er @ 9 Feb 2013 17:02)
Potrzebuję pomocy :x
w czym ci pomuc
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#693
Feb 9 2013 10:11am
Quote (EustachyMotyka @ Feb 9 2013 06:05pm)
w czym ci pomuc
Już zrobiłem xd
KKND-FraggeR
Member
Posts: 10,626
Joined: Dec 24 2005
Gold
:
0.00
#694
Feb 9 2013 10:54am
Siema kto pogra na akt3 Merciles ?
potrzebuje troche pomocy w przejsciu i pogrania z kims z góry dzieki nick w grze pSyChopathiCkilleR jak ktoś chetny
Niszczyciel
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold
:
0.50
#695
Feb 9 2013 11:48am
68-69 mapy już się bardzo trudno zaczyna robić, endgame bardzo ciekawy jak do tej pory
już prawie 77 wbite
mysk8er
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold
:
100.00
#696
Feb 9 2013 11:49am
Quote (Niszczyciel @ Feb 9 2013 07:48pm)
68-69 mapy już się bardzo trudno zaczyna robić, endgame bardzo ciekawy jak do tej pory
już prawie 77 wbite
Gdzie farmisz mapy?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#697
Feb 9 2013 11:50am
na cyzm tu endgame polega wo gule
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#698
Feb 9 2013 11:51am
Quote (Lander @ 9 Feb 2013 18:50)
na cyzm tu endgame polega wo gule
wbic max lvl i zbierac itemy
tak jak w d2
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#699
Feb 9 2013 11:54am
Quote (1970 @ Feb 9 2013 07:51pm)
wbic max lvl i zbierac itemy
tak jak w d2
jeszcze bardziej mi sie odechcialo grac w sumie
Niszczyciel
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold
:
0.50
#700
Feb 9 2013 12:12pm
Quote (mysk8er @ 9 Feb 2013 19:49)
Gdzie farmisz mapy?
mapy padają chyba w cały a3, mi często padały lvl 66 na docks
resztę bierzesz z innych map ( zwykle ten co otwiera instancje dostaje wszystkie map dropy)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
68
69
70
71
72
1197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact