d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev168697071721715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 19 2012 08:30am
Quote (YaYco @ 19 Nov 2012 15:29)
tylko mi od kilku dni nic nie schodzi z ah? :cry:


Dzis sprzedalem jakis itemek, ale tylko 10 mio :(
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 19 2012 08:33am
zakładam kolekcje sworda maxximus, juz 7 wypadło w 2 dni
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Nov 19 2012 08:34am
Quote (Alyx @ 19 Nov 2012 16:33)
zakładam kolekcje sworda maxximus, juz 7 wypadło w 2 dni


moge powiedziec to samo o ivory, tzo krinie i wiecznej sile xd

This post was edited by YaYco on Nov 19 2012 08:34am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 19 2012 08:52am
Quote (YaYco @ 19 Nov 2012 15:34)
moge powiedziec to samo o ivory, tzo krinie i wiecznej sile xd


i hellracki, pelno tego w skrytce jest;d
/e; beam archona może krytować?

This post was edited by Tradek_Mk on Nov 19 2012 08:55am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 19 2012 08:57am
Quote (Tradek_Mk @ 19 Nov 2012 15:52)
i hellracki, pelno tego w skrytce jest;d
/e; beam archona może krytować?


Zdaje się, że może, ale sama cyfra wyswietla sie jak przy hitach.
e: w sensie nie ma wiekszej czcionki, czy jak to tam jest przy critach wlasnie

This post was edited by myr00n on Nov 19 2012 08:57am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 19 2012 09:00am
Quote (myr00n @ 19 Nov 2012 15:57)
Zdaje się, że może, ale sama cyfra wyswietla sie jak przy hitach.
e: w sensie nie ma wiekszej czcionki, czy jak to tam jest przy critach wlasnie


No własnie to mnie zdezorientowało, bo myslalem nad kupnem skorna jezeli by nie krytowalo, ale jednak zostane przy trumivracie.
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Nov 19 2012 09:22am
Pojechalem na uczelnie i nie moglem powalczyc o takie cudne rece dla mojego monka ;( dalem przed wyjsciem bida 250kk i jakas kurwa zawinela mi je sprzed nosa :(

Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2012 09:31am
Quote (Unsatiable @ Nov 19 2012 10:16am)
za 2 miliony zrobilem barbarzynce 140k dps:P


iso build + item setup
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 19 2012 09:32am
Quote (MaD_SHaDow @ 19 Nov 2012 16:22)
Pojechalem na uczelnie i nie moglem powalczyc o takie cudne rece dla mojego monka ;( dalem przed wyjsciem bida 250kk i jakas kurwa zawinela mi je sprzed nosa :(

http://img836.imageshack.us/img836/3756/receg.png


250kk za gloves :(
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Nov 19 2012 09:34am
Quote (myr00n @ 19 Nov 2012 17:32)
250kk za gloves :(


14k dpsu na czysto, a jeszcze amu mam strasznie chujowy, dobilbym z wymiana tych dwoch itemow to 140k unbuffed latwo
Go Back To Polska Topic List
Prev168697071721715Next
Add Reply New Topic New Poll