Quote (Alyx @ 13 Dec 2012 13:33)
Ale robisz powoli 3 akt ?

jak tak to daj link do profilu

e;
może coś za ~40 m zmontuje
Rofl ^^ Ja wczoraj ubiłem solo diablo ze sprzetem za moze 20m max moze mniej ^^ Tyle ze barb ^^
Za 40 mio jak dobrze poszukasz to sprzęcik piękny kupisz

Quote (miton84 @ 13 Dec 2012 13:11)
I tak nie dasz rady ubera zrobic

Z tego co wyczytałem to żeby sens był mp5+ musi być bo wtedy znacząco się drop zwiększa.
Ja chyba barba na sc ubiore duzo lepiej i sprobuje najpierw porobić ubery na sc zeby wiedziec na czym sie stoi ^^
No ja widzialem jak to idzie u kumpla na sc tyle ze oni robia mp8 ubery ^^ po 200k dps i wysokie resy to mozna grac

Noja sobie kluczyki zbieram na zaś

Moze i doczekam sie gry na mp5 na uberki kiedys ^^