d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev16869707172116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 13 2012 05:41am
Quote (Alyx @ 13 Dec 2012 13:33)
Ale robisz powoli 3 akt ? :D jak tak to daj link do profilu :O

e;
może coś za ~40 m zmontuje


Rofl ^^ Ja wczoraj ubiłem solo diablo ze sprzetem za moze 20m max moze mniej ^^ Tyle ze barb ^^
Za 40 mio jak dobrze poszukasz to sprzęcik piękny kupisz ;)

Quote (miton84 @ 13 Dec 2012 13:11)
I tak nie dasz rady ubera zrobic :(
Z tego co wyczytałem to żeby sens był mp5+ musi być bo wtedy znacząco się drop zwiększa.
Ja chyba barba na sc ubiore duzo lepiej i sprobuje najpierw porobić ubery na sc zeby wiedziec na czym sie stoi ^^


No ja widzialem jak to idzie u kumpla na sc tyle ze oni robia mp8 ubery ^^ po 200k dps i wysokie resy to mozna grac :P
Noja sobie kluczyki zbieram na zaś ;) Moze i doczekam sie gry na mp5 na uberki kiedys ^^
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 13 2012 05:45am
Quote (Alyx @ 13 Dec 2012 13:33)
Ale robisz powoli 3 akt ? :D jak tak to daj link do profilu :O

e;
może coś za ~40 m zmontuje


act3 mp0 izi idzie

Quote (HavinGSeX @ 13 Dec 2012 13:41)

No ja widzialem jak to idzie u kumpla na sc tyle ze oni robia mp8 ubery ^^ po 200k dps i wysokie resy to mozna grac :P
Noja sobie kluczyki zbieram na zaś ;) Moze i doczekam sie gry na mp5 na uberki kiedys ^^


jak dozyjemy ^^

This post was edited by miton84 on Dec 13 2012 05:45am
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 13 2012 05:58am
Quote (miton84 @ 13 Dec 2012 12:26)
ja gram wd - ale kozak ze mnie marny i nie mam super stuffu

Kumpel ripnął WD przez DC. Akt drugi. Stadko mu nie pomogło. :(
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 13 2012 06:05am
Quote (Xasthur @ 13 Dec 2012 13:58)
Kumpel ripnął WD przez DC. Akt drugi. Stadko mu nie pomogło. :(


No nie byloby tyle ripow jakby tyle błędow gry nie bylo no i oczywiscie jakby byla jakas opcja szybkiego wyjscia z gry tudzież
powrót legendarnych z d2 rejuweczek (co za tym idzie usuniecie cooldowna z potionow) a tak jesli z niespodziewanych przyczyn cos jest nie tak
a sprzet mamy jaki mamy to gleba gwarantowana...ofc zdarza sie ze jakims cudem sie ustoi ale to rzadkosc...
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Dec 13 2012 06:11am
Quote (HavinGSeX @ 13 Dec 2012 13:05)
No nie byloby tyle ripow jakby tyle błędow gry nie bylo no i oczywiscie jakby byla jakas opcja szybkiego wyjscia z gry tudzież
powrót legendarnych z d2 rejuweczek (co za tym idzie usuniecie cooldowna z potionow) a tak jesli z niespodziewanych przyczyn cos jest nie tak
a sprzet mamy jaki mamy to gleba gwarantowana...ofc zdarza sie ze jakims cudem sie ustoi ale to rzadkosc...

Ja wiem czy rzadkość...

http://www.youtube.com/watch?v=rROJFJk_p_o

Jest też filmik z A3.
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 13 2012 07:22am
Quote (Xasthur @ 13 Dec 2012 14:11)
Ja wiem czy rzadkość...

http://www.youtube.com/watch?v=rROJFJk%5Fp%5Fo

Jest też filmik z A3.


Rzadkość, nie wszystkich stać na drogi sprzęt...
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 13 2012 05:01pm
prawie zginalem dzis - pasyw mnie uratowal u monka :]
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Dec 14 2012 01:35am
Quote (rollen @ 14 Dec 2012 01:01)
prawie zginalem dzis - pasyw mnie uratowal u monka :]


jakby nie pasyw u wd to już bym ze 100 razy zdechł ^^
więc żadna nowość ;)
Jeszcze nie raz uratuje Ci życie.

This post was edited by miton84 on Dec 14 2012 01:35am
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Dec 14 2012 02:29am
Jeno dropło mi w końcu cos :P

Member
Posts: 9,229
Joined: Aug 30 2007
Gold: 79.00
Dec 14 2012 02:46am
ile teraz jest 1 mln hc vs sc... 4?
Go Back To Polska Topic List
Prev16869707172116Next
Add Reply New Topic New Poll