d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev16869707172206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:02pm
Quote (Peu @ 14 May 2011 01:58)
Jednak wolę mieć w teamie ogarnięty support, a devo tylko jeśli sam nim gram.


Mowilem o 1v1 oczywko.
Nie chce mi sie spac, robimy maly ttf?
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 13 2011 06:06pm
Quote (Saygon @ May 14 2011 02:02am)
Mowilem o 1v1 oczywko.
Nie chce mi sie spac, robimy maly ttf?


co to teteef?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:07pm
Quote (Stanislaw @ 14 May 2011 02:06)
co to teteef?


To twoje pierwsze konto, ze nie pamietasz the titans fight?
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 13 2011 06:08pm
Quote (Saygon @ May 14 2011 02:07am)
To twoje pierwsze konto, ze nie pamietasz the titans fight?


To jest mój main.
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 13 2011 06:09pm
Quote (Stanislaw @ 14 May 2011 00:08)
To jest mój main. :)

Fix'd
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:10pm
Quote (Stanislaw @ 14 May 2011 02:08)
To jest mój main.


Ttf to zawody w spamowaniu bez zdobywania suspa. W tydzien kazdy uczestnik wbijal kilka tysiecy postow.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 13 2011 06:11pm


O ja pierdole @ top 2 :D
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 13 2011 06:12pm
Quote (Saygon @ May 14 2011 02:10am)
Ttf to zawody w spamowaniu bez zdobywania suspa. W tydzien kazdy uczestnik wbijal kilka tysiecy postow.


rozumkam typeczku.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 13 2011 06:12pm
Quote (Peu @ 14 May 2011 02:11)
O ja pierdole @ top 2 :D
  [URL=rtsp://v8.cache6.c.youtube.com/CkULENy73wIaPAlpX2sQkgqK5RMYESARFEgGUgZ2aWRlb3NyIQG2od7TP1oGUQR3NBDnWQN7DvPB7EI6RNWvHdRsUJxg5gw=/0/0/0/video.3gp][/URL]


Juz myslalem, ze wymiekles. Spamuj razem ze mna. Mozna tu tysiac dzis wbic.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 13 2011 06:16pm
Quote (Saygon @ May 14 2011 01:12am)
Juz myslalem, ze wymiekles. Spamuj razem ze mna. Mozna tu tysiac dzis wbic.


dlaczego tu
Go Back To Polska Topic List
Prev16869707172206Next
Add Reply New Topic New Poll