d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev168697071722653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2010 04:09pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 12:07am)
Mój rekord to było 450 postów w jeden dzień. W tydzień miałem 1k2 postów. To były czasy.


Ja na titan fajcie wbiłem 1.1xx posts w 48 h,eZ
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:09pm
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY

kogo przestawia twoja sygnatura ?
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 11 2010 04:09pm
Quote (MadZombie @ Aug 12 2010 12:09am)
To mam dla was zagadkę, z jakiego teledysku pochodzi ten wąsacz z mojego siga?


Czy to on?
http://www.youtube.com/watch?v=eHnGwDy2y6s

Quote (Druciak @ Aug 12 2010 12:09am)
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY

kogo przestawia twoja sygnatura ?


Przyszlego admina :ph34r:

This post was edited by NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY on Aug 11 2010 04:10pm
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Aug 11 2010 04:10pm
nie wiem czy moge postowac w nocnych rozmowach skoro u mnie jest jeszcze dzien...
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:11pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 12 2010 12:09am)
Czy to on?
http://www.youtube.com/watch?v=eHnGwDy2y6s



Przyszlego admina  :ph34r:


NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
może jaśniej
ale niesamowity style ma ta postać
Member
Posts: 311
Joined: Aug 9 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2010 04:11pm
Quote (Cook4 @ Aug 12 2010 12:07am)
aha rand 10


'09 spawn mowi o losowcach uchaucha zem sie usmial :lol:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 11 2010 04:11pm
Quote (Druciak @ 11 Aug 2010 18:08)
:hello:

zaraz sie zacznie :wub: ~+- 1h


kim jestes agencie 000 ?
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Aug 11 2010 04:12pm
Quote (Druciak @ Aug 12 2010 12:11am)
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
może jaśniej
ale niesamowity style ma ta postać


No coz... To jestem ja. Nie robcie mi nakurwu na nk :o
Member
Posts: 219
Joined: May 24 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Aug 11 2010 04:12pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 12 2010 12:11am)
kim jestes agencie 000 ?


barbarzyńca nie pamiętasz :(
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 11 2010 04:12pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Aug 11 2010 10:09pm)
Czy to on?
http://www.youtube.com/watch?v=eHnGwDy2y6s



Przyszlego admina  :ph34r:


Nie to nie on :< Bawimy się dalej ; d
Go Back To Polska Topic List
Prev168697071722653Next
Closed New Topic New Poll