Quote (Last_Hope @ 2 Feb 2011 12:33)
wow... sporo. myr00n - Gz kolejnej wylinki

Mój smithi ma już odwłok błyszczący i zaczął głodówkę ^^
Mam pytanie odnośnie hodowli karmówki - mączników.
Gdy przechodzą one z larwy w poczwarkę - to te poczwarki
są na wierzchu czy
zakopują się czy
nie ma co do tego reguły?
Po prostu nie wiem czy szukając poczwarek będę musiał przekopywać podłoże ^^
Ja zauwazylem ,ze u mnie zazwyczaj sa pod bardzo mala iloscia gruntu.
Smithi wlasnie wyliniala !:D Twardnieje sobie na plerkach, wkrotce wyciagne wylinke