d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev168697071725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 16 2010 11:28am
Quote (Patryk1991 @ Sep 16 2010 05:22pm)
tak jakby to byl koniec meczu a nie 20minuta :D


ale to samo w sobie imo szok :) kto by powiedzial ze lech cokolwiek strzeli? a tymbardziej pierwszy
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 16 2010 11:29am
2-0 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 16 2010 11:30am
nie wieze 2-0 :D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 16 2010 11:30am
Quote (zYwi3c @ Sep 16 2010 07:29pm)
2-0 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!


Haha, chyba zlekceważyli lecha.

albo juve gra taką padakę, nie oglądałem ich, nie wiem.
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 16 2010 11:31am
Quote (Patryk1991 @ Sep 16 2010 05:30pm)
nie wieze 2-0 :D


dwie wieze ; DD

:D
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 16 2010 11:32am
DWA ZERO !: D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 16 2010 11:48am
Szkoda głupio straconej bramki, oby tylko nie przegrać tego. :(

Quote (Rafalek @ 16 Sep 2010 19:30)
Haha, chyba zlekceważyli lecha.

albo juve gra taką padakę, nie oglądałem ich, nie wiem.


Moim zdaniem to i to.

This post was edited by imnoise on Sep 16 2010 11:49am
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Sep 16 2010 11:48am
kurwa mać, już mogli te 2:0 dociągnąć do końca połowy -_-
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Sep 16 2010 11:49am
Lech coś tam próbuję grać, bramki bardzo przypadkowe, ale cieszy przed wszystkim to, że wygrywają :)
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 16 2010 11:49am
szkoda tego gola ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev168697071725001Next
Closed New Topic New Poll