Quote (Saygon @ 18 Sep 2010 00:50)
Oglaszam iz pojawil sie ostatni odcinek Kuroshitsuji II.
to chyba nie jest jeszcze ostatni epek bo sebastian nie zjadl jego duszy

Quote (SilentSpamer @ 18 Sep 2010 00:53)
bleach chyba dobiega konca, co?

jeszcze nie pokazali walki ojca ichigo z aizenem

patrzac kiedys na mange zobaczylem epek gdzie sie lali
This post was edited by colos on Sep 18 2010 02:01am