Quote (geek_11 @ 8 Nov 2010 11:22)
czy po zlamaniu zabezpieczen konsoli, grajac na piratach mozna grac przez neta? jesli tak to czy to cos kosztuje?
Mozna, ale z ciezkim i krwawiacym serduszkiem musze to odradzic :<
Gralem tak 3 lata i fala banow mnie dorwala i teraz xbox lezy i sie kurzy cuz na singlu mi sie nie chce grac. A placisz normalnie abonament live.