d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev16869707172207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 7 2010 02:23pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 7 2010 10:22pm)
rowno 10k gs mam :D
iso gz
od jutra black ops :wub:


to kto bedzie postowal na jsp?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 7 2010 02:26pm
Quote (Tomeczek @ 7 Nov 2010 16:23)
to kto bedzie postowal na jsp?


nikt :(
ale bede wpadal na pare plus jedynek dziennie jak bedczie mi sie chcialo
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Nov 7 2010 03:49pm
Jak sie przenosi konto do "polskiego" LIVE?

Korzystajac z instrukcji umieszczonej na samym dole tutaj: [url]http://www.xbox.com/pl-PL/live?Xbox_LIVE[url] nie jestem w stanie tego bo w LIVE po angielsku nie mam mozliwosci zmiany regionu a po polsku nie mam mojego konta, lol.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 7 2010 03:51pm
Quote (kuebk @ Nov 7 2010 11:49pm)
Jak sie przenosi konto do "polskiego" LIVE?

Korzystajac z instrukcji umieszczonej na samym dole tutaj: [url]http://www.xbox.com/pl-PL/live?Xbox_LIVE[url] nie jestem w stanie tego bo w LIVE po angielsku nie mam mozliwosci zmiany regionu a po polsku nie mam mojego konta, lol.


live w polsce bedzie od 10listopada
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Nov 7 2010 04:08pm
Tzn dopiero od 10 listopada bedzie mozna to zrobic? Jak tak to ciekawe po chuj pisza cos z czego wynika ze juz sie da.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Nov 7 2010 04:09pm
Quote (kuebk @ Nov 8 2010 12:08am)
Tzn dopiero od 10 listopada bedzie mozna to zrobic? Jak tak to ciekawe po chuj pisza cos z czego wynika ze juz sie da.


tak mi sie wydaje
Member
Posts: 1,411
Joined: Sep 7 2009
Gold: 69.69
Nov 8 2010 04:22am
czy po zlamaniu zabezpieczen konsoli, grajac na piratach mozna grac przez neta? jesli tak to czy to cos kosztuje?
Member
Posts: 14,907
Joined: Oct 24 2006
Gold: 0.66
Warn: 10%
Nov 8 2010 04:27am
Quote (geek_11 @ 8 Nov 2010 12:22)
czy po zlamaniu zabezpieczen konsoli, grajac na piratach mozna grac przez neta? jesli tak to czy to cos kosztuje?


mozna ale musisz sie liczyc z tym ze predzej czy pozniej mozesz bana zlapac :)
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Nov 8 2010 04:53am
Quote (geek_11 @ 8 Nov 2010 11:22)
czy po zlamaniu zabezpieczen konsoli, grajac na piratach mozna grac przez neta? jesli tak to czy to cos kosztuje?


Mozna, ale z ciezkim i krwawiacym serduszkiem musze to odradzic :<
Gralem tak 3 lata i fala banow mnie dorwala i teraz xbox lezy i sie kurzy cuz na singlu mi sie nie chce grac. A placisz normalnie abonament live.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Nov 9 2010 01:10pm
dac kasy na black opsa


Quote (Cichy133 @ 8 Nov 2010 11:53)
Mozna, ale z ciezkim i krwawiacym serduszkiem musze to odradzic :<
Gralem tak 3 lata i fala banow mnie dorwala i teraz xbox lezy i sie kurzy cuz na singlu mi sie nie chce grac. A placisz normalnie abonament live.

jest wyjśćie -> xlink kai

This post was edited by m4rc1n3k on Nov 9 2010 01:11pm
Go Back To Polska Topic List
Prev16869707172207Next
Add Reply New Topic New Poll