d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1686970717298Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Oct 27 2011 05:30am


Jesli ktos ogladal film "od zmierzchu do switu" to pewnie kojarzy ten tatuaz. Plomienie na calej dlugosci reki: od dloni (wychodza zza mankietu) do szyi (wychodza zza kolnierza).
Na razie nie mam jaj zeby sobie takie cos zrobic, bo gdybym pracowal kiedys w branzy wymagajacej kontaktu z klientem to taki tatuaz by mnie spalal na starcie, zreszta w Polsce moglbym po prostu na pierwszyc rzut oka wygladac jak jakis recydywista.
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Oct 31 2011 11:36am
już niedługo na moich żebrach !



/e oczywko nie kopia, tylko projekt zrobiony na podstawie tej dziarki.

This post was edited by heszu on Oct 31 2011 11:37am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 31 2011 11:38am
Quote (heszu @ 31 Oct 2011 19:36)
już niedługo na moich żebrach !

http://i.imgur.com/EfBQC.jpg


Jaki słodki wróbelek. :wub:
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Oct 31 2011 12:37pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Oct 27 2011 01:30pm)
http://www.freetattoodesigns.org/images/george-clooney-tattoo-2.jpg

Jesli ktos ogladal film "od zmierzchu do switu" to pewnie kojarzy ten tatuaz. Plomienie na calej dlugosci reki: od dloni (wychodza zza mankietu) do szyi (wychodza zza kolnierza).
Na razie nie mam jaj zeby sobie takie cos zrobic, bo gdybym pracowal kiedys w branzy wymagajacej kontaktu z klientem to taki tatuaz by mnie spalal na starcie, zreszta w Polsce moglbym po prostu na pierwszyc rzut oka wygladac jak jakis recydywista.



o tatuażu na twarzy i przedramionach mowi sie ze posiadacz nie bedzie mial pracy z ktorej sie odprowadza podatki ;D:D
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 13 2011 01:50pm


nowa dziarka
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Nov 13 2011 01:51pm
Quote (Rafalek @ 13 Nov 2011 21:50)
http://www.eviltattoo.com/images/forearm129.jpg

nowa dziarka


>>>>>>>>>> tribal.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 13 2011 01:52pm
Quote (Rafalek @ Nov 13 2011 09:50pm)
http://www.eviltattoo.com/images/forearm129.jpg

nowa dziarka


dobre kułeczko gz xd xd xd
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 13 2011 01:57pm
Quote (krss @ Nov 13 2011 09:52pm)
dobre kułeczko gz xd xd xd


Hehe dzięki.Na razie skromnie, ale zostawiłem sobie możliwość wprowadzenia dodatkowych elementów, może jakiś trójkąt obok czy coś xd nie wiem, jeszcze nie myślałem o tym xd
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:58pm
Quote (Rafalek @ 13 Nov 2011 21:57)
Hehe dzięki.Na razie skromnie, ale zostawiłem sobie możliwość wprowadzenia dodatkowych elementów, może jakiś trójkąt obok czy coś xd nie wiem, jeszcze nie myślałem o tym xd


Wpisz w to kuleczko trojkont rownoramienny xd
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Nov 13 2011 01:59pm
Quote (sYa_TPS @ Nov 13 2011 09:58pm)
Wpisz w to kuleczko trojkont rownoramienny xd


albo zrub styczna do tego okrengu xd xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1686970717298Next
Add Reply New Topic New Poll