Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Oct 27 2011 01:30pm)
http://www.freetattoodesigns.org/images/george-clooney-tattoo-2.jpg
Jesli ktos ogladal film "od zmierzchu do switu" to pewnie kojarzy ten tatuaz. Plomienie na calej dlugosci reki: od dloni (wychodza zza mankietu) do szyi (wychodza zza kolnierza).
Na razie nie mam jaj zeby sobie takie cos zrobic, bo gdybym pracowal kiedys w branzy wymagajacej kontaktu z klientem to taki tatuaz by mnie spalal na starcie, zreszta w Polsce moglbym po prostu na pierwszyc rzut oka wygladac jak jakis recydywista.
o tatuażu na twarzy i przedramionach mowi sie ze posiadacz nie bedzie mial pracy z ktorej sie odprowadza podatki ;D:D