Quote (cOr @ May 16 2011 10:10pm)
czytalem ksiazke stosunkowo niedawno i nie przypominam sobie takiego gejostwa miedzy renlym a lorasem oO
i koncowke troche zmienili. pamietam ze jamie w ogole tam nie walczyl tylko jakiegos dowodce tam zostawil z oddzialem i starkowie byli konno. i wlasnie kon zmiazdzyl noge nedowi
tak, dodatkowo ned bodajze stracil przytomnosc i obudzil sie sam posrod trupow
gejostwa takiego nie moglo byc ze wzgled na to ze nie bylo watku ani renlyego ani lorasa wiec i tego nie mozna bylo opisac, czytalem wypowiedzi ludzi na FW i niektorzy przypominali ze niektorzy bohaterowie nasmiewali sie z renlyego ze byl pedalem, ale niczego wiecej w tym kierunku nie uczyniono, natomiast martin serwuje nam cos takiego. dziwne. szczegolnie dziwne jest to, ze [SPOJLER] najpierw Loras obciaga Renlyemu a wnastepnym tomie bez niczego odda mu siostre?[/SPOJLER]
jakos mi to nie pasuje wszystko
e i turniej namiestnika skonczyl sie inaczej, renly odpuscil final z ogarem, po tym jak ogar wjebal jamiemu.
This post was edited by ARRY on May 16 2011 02:34pm