d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev16869707172205Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 3 2011 08:24am
Quote (orcon @ May 3 2011 01:04pm)
Tak. Tyrion pasuje idealnie. Wilkorów brakuje aczkolwiek nie jest tak źle bez nich. Widzowie, którzy nie czytali książki nie czują brakujących elementów, a o to pewnie chodziło reżyserowi.
Littlefinger też jest dopasowany niczego sobie. Lord Renly jest średniawy, o ile pamiętam w książce jego "luzacki" styl bycia był bardziej obrazowo opisany.


Littlefinger pasje mi idealnie. Renly tak jak piszesz, zbyt dretwy i za chudy. W ksiazce z tego co pamietam to nawet pisali ze zbroja renlego nie pasowala na rycerza kwiatow bo byl zbyt szeroki w barkach.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 10 2011 06:40am
Z okazji czwartego odcinka Gry o Tron --> podbijam, i zapraszam do dyskusji ^^

Myślałem ze Góra jakiś wielki (a nie gruby) będzie :unsure:
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 10 2011 06:43am
Quote (iridius @ May 10 2011 02:40pm)
Z okazji czwartego odcinka  Gry o Tron --> podbijam, i zapraszam do dyskusji ^^

Myślałem ze Góra jakiś wielki (a nie gruby) będzie  :unsure:


Nie widzielismy go bez zbroi, posture ma konkretna. Hodor zreszta tez, tyle ze zawsze myslalem ze Hodor to mlody chlopak.
Jak dla mnie za malo turnieju namiestnika, liczylem ze pokaza Góre w starciu z Lorasem, czy Jammiego z Ogarem.
Za to Tyrion co raz to lepiej wypada, swietnie go dobrali. I Cat ciut lepiej niz na poczatku.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
May 10 2011 01:11pm
Quote (ARRY @ May 10 2011 02:43pm)
Nie widzielismy go bez zbroi, posture ma konkretna. Hodor zreszta tez, tyle ze zawsze myslalem ze Hodor to mlody chlopak.
Jak dla mnie za malo turnieju namiestnika, liczylem ze pokaza Góre w starciu z Lorasem, czy Jammiego z Ogarem.
Za to Tyrion co raz to lepiej wypada, swietnie go dobrali. I Cat ciut lepiej niz na poczatku.


Właśnie z Hodorem przegięli pałę. W książce było wyraźnie podkreślane wiele razy, że jest on młodym chłopakiem. Turniej słabo, reszta ujdzie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 10 2011 01:29pm
po czwartym odcinku dalej najlepszy jest tyrion. ale swietna jest tez arya
za to najbardziej irytujaca jest dla mnie sansa. strasznie drewniana jest ta aktorka. i wreszcie szry wicher chociaz na chwile sie pokazal
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 16 2011 09:27am
Ogladam 5ty odcinek, ale az odechcialo mi sie patrzec. Ci co ogladali pewnie to potwierdza po scenie z Lorasem i Renlym, ci co zobacza pewnie przyznaja mi racje pozniej. BIEEEEEEEEEEEEEEDA STRASZNA.

Quote (orcon @ May 10 2011 09:11pm)
Właśnie z Hodorem przegięli pałę. W książce było wyraźnie podkreślane wiele razy, że jest on młodym chłopakiem. Turniej słabo, reszta ujdzie.


Czy Hodor nie byl synem Starej Niani?

E:\ Obejrzaned do konca. Mieszane uczucia, srednio mi sie podobalo jak pokazali niektore rzeczy.

This post was edited by ARRY on May 16 2011 09:42am
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 16 2011 09:42am
DABUL

This post was edited by ARRY on May 16 2011 09:42am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 16 2011 02:10pm
czytalem ksiazke stosunkowo niedawno i nie przypominam sobie takiego gejostwa miedzy renlym a lorasem oO

i koncowke troche zmienili. pamietam ze jamie w ogole tam nie walczyl tylko jakiegos dowodce tam zostawil z oddzialem i starkowie byli konno. i wlasnie kon zmiazdzyl noge nedowi
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 16 2011 02:33pm
Quote (cOr @ May 16 2011 10:10pm)
czytalem ksiazke stosunkowo niedawno i nie przypominam sobie takiego gejostwa miedzy renlym a lorasem oO

i koncowke troche zmienili. pamietam ze jamie w ogole tam nie walczyl tylko jakiegos dowodce tam zostawil z oddzialem i starkowie byli konno. i wlasnie kon zmiazdzyl noge nedowi


tak, dodatkowo ned bodajze stracil przytomnosc i obudzil sie sam posrod trupow
gejostwa takiego nie moglo byc ze wzgled na to ze nie bylo watku ani renlyego ani lorasa wiec i tego nie mozna bylo opisac, czytalem wypowiedzi ludzi na FW i niektorzy przypominali ze niektorzy bohaterowie nasmiewali sie z renlyego ze byl pedalem, ale niczego wiecej w tym kierunku nie uczyniono, natomiast martin serwuje nam cos takiego. dziwne. szczegolnie dziwne jest to, ze [SPOJLER] najpierw Loras obciaga Renlyemu a wnastepnym tomie bez niczego odda mu siostre?[/SPOJLER]
jakos mi to nie pasuje wszystko

e i turniej namiestnika skonczyl sie inaczej, renly odpuscil final z ogarem, po tym jak ogar wjebal jamiemu.

This post was edited by ARRY on May 16 2011 02:34pm
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 17 2011 02:26am
Co do ep5 :O biedny konik ^^ nie dość że ciężką dupę Góry musiał nosić to jeszcze taki hlast na koniec :evil:

Co do tej sceny gejowskie to holera mogli sobie darować, wtf?

Jednak widać ze akcja nabiera rozpędu ^^ i to cieszy, teraz to się dopiero zacznie ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev16869707172205Next
Add Reply New Topic New Poll